بازدید قائم مقام بخش افریقا ، خاورمیانه و هند شرکت رنو فرانسه از سایپا پرس

عصر خودرو- بازدید قائم مقام بخش افریقا ، خاورمیانه و هند شرکت رنو فرانسه در راس هیاتی از شرکت سایپاپرس- بزرگترین تولید کننده قطعات پرسی در منطقه خارومیانه بازدید کرد.

بازدید قائم مقام بخش افریقا ، خاورمیانه و هند شرکت رنو فرانسه از سایپا پرس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، دنیل پری ، قائم مقام بخش آفریقا ، خاورمیانه و هند شرکت رنو فرانسه به همراه جمعی از مدیران ارشد شرکت رنوپارس از خطوط تولید محصولات مختلف پرسی در شرکت سایپا پرس بازدید کردند.
  براساس این گزارش ، در ابتدای این بازدید مهندس علومی ، عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت سایپاپرس ضمن خوشامدگویی و ابراز رضایت از ادامه همکاری های دوجانبه ، گفت : شرکت سایپا پرس و شرکت رنو مشارکت خاص و ویژه با هم دارند و با توجه به فضای مناسبی که در حال حاضر وجود دارد انتظار می رود در آینده ای نزدیک این مشارکتها گسترش یابد و شرکت رنو با ورود قالب های جدید و نیز انتقال تجربیات به سایپا پرس ، این شرکت را در ارتقای سطح بهره وری حمایت کند.
  وی افزود : با توجه به تحریم ها صنعت خودروی کشور آسیب های زیادی دیده و مشکلات مهمی را با خود به همراه داشته که از آن جمله می توان به مشکلات نقدینگی و تکنولوژیکی اشاره کرد.
  مهندس علومی با اشاره به عدم تحقق MRP رنو طی سالهای 1392 و 1393 تصریح کرد : ما برای افزایش ظرفیت تولید قطعات رنو ظرفیت های تولیدی خود را آزاد کردیم ولی این امر از سوی رنو محقق نشد و باعث بوجود آمدن هزینه های سربار برای سایپا پرس و در نتیجه خارج شدن قیمت های ما از نوع قیمت های رقابتی شد ،البته ما این شرایط را پیش بینی کرده بودیم  بنابراین انتظار می رفت که شرکت رنو شرایط ما را بعنوان یک شریک تجاری درک کند.
  سایپا پرس از شرکای تجاری مهم و استراتژیک رنو
  دنیل پری ، قائم مقام بخش آفریقا ، خاورمیانه و هند شرکت رنو فرانسه نیز در حاشیه ی این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در شرکت سایپا پرس ، این شرکت را یکی از شرکای تجاری مهم و استراتژیک رنو برشمرد و گفت : تمام تلاش خود را برای افزایش همکاری های دوجانبه و ایفای نقش بیشتر در پوشش ظرفیت های تولیدی سایپا پرس بکار خواهیم بست.   
  وی همچنین در پاسخ به سئوالی در خصوص درونمای همکاری های آینده دو شرکت و نیز پروژه B90 گفت : شرکت رنو در نظر دارد هم برای تولید 90L و هم برای تولید قطعات پرسی خودروهای B90وU90 همکارهای های دوجانبه را گسترش دهد و همزمان نیز همکاری های لازم را با سایپا پرس جهت ارتقای سطح تکنولوژیکی و فنی محصولات تولیدی در این شرکت را آغاز می نماید.البته در خصوص خودرو B90 نیز طی روزهای آینده جلساتی را برگزار و در این زمینه تصمیم گیری می شود. 
  این گزارش می افزاید : در این بازدید نیز مهندس بیژن گرمچی ، مشاور اجرایی مدیرعامل سایپا پرس از افزایش همکاری دوجانبه استقبال کرد و گفت : سایپا پرس نیز خود را به عنوان یکی از شرکای تجاری شرکت های رنو و رنوپارس می داند و تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف شرکتهای خودروسازی رنو و سایپا بکار خواهیم بست.
  شایان ذکر است که 23 درصد از تعاملات مالی شرکت سایپا پرس با شرکت رنوپارس می باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
  آرشیو