رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

تولید پیشرانه‌های جدید طی همکاری پورشه و آئودی

عصر خودرو : پیشرانه های ماژولار جدید بر اساس معماری ۹۰ درجه استاندارد شکل می گیرند و ظرفیت سیلندر ۵۰۰ سی سی را ارائه می کنند.

تولید پیشرانه‌های جدید طی همکاری پورشه و آئودی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران، آئودی و پورشه طی یک همکاری مشترک قصد دارند خانواده ای جدید از پیشرانه های شش سیلندر و هشت سیلندر خورجینی را توسعه دهند. پیشرانه های ماژولار جدید بر اساس معماری 90 درجه استاندارد شکل می گیرند و ظرفیت سیلندر 500 سی سی را ارائه می کنند.

  همکاری <a href=پورشه و آئودی برای معرفی پیشرانه‌های جدید" src="http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1394/6/3/493670_698.jpg" style="border: medium none; height: 248px; width: 450px;" title="همکاری پورشه و آئودی برای معرفی پیشرانه‌های جدید" />

   حجم پیشرانه های شش سیلندر خورجینی استاندارد به 3 لیتر و حجم پیشرانه های هشت سیلندر به 4 لیتر افزایش می یابد. انتظار می رود خانواده پیشرانه جدید با توربوشارژر همراهی شوند. با این وجود، طراحی آن پخش شایعاتی مبنی بر همراهی با کمپرسورهای الکتریکی طی سال های پیش رو را موجب شده است. فولکس واگن در میان چند شرکتی قرار دارد که استفاده از فناوری جدید برای حذف تاخیرهای توربو را وعده می دهد.

  پیش بینی می شود پیشرانه های جدید که زیر نام رمز "KoVoMo" توسعه یافته اند، تقریبا در تمامی برندهای گروه فولکس واگن شامل آئودی، بنتلی، پورشه و VW به کار گرفته شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید