رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

برنامه جدید نیسان برای خودروهای الکتریکی

عصر خودرو : شرکت نیسان برای خودروهای الکتریکی خود شارژ رایگان ارائه می کند.

برنامه جدید نیسان برای خودروهای الکتریکی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از موج، تلاش‌های بسیاری در استفاده از سوخت‌های سبز در صنعت خودرو که باعث شده ابتکار عمل در این امر روندی صعودی داشته باشد، به‌ طوری‌ که خودروسازان با پیشنهادهای جدید، خریداران را اغوا می‌کنند.
  خرید یک خودروی الکتریکی یا یک خودروی هیبریدی هم از لحاظ تصمیم‌گیری و هم از لحاظ مالی کار ساده ای نیست. به همین دلیل نیسان در پی یک اقدام جالب خریداران بالقوه نیسان لیف (Nissan Leaf) را به سمت خرید این خودرو هدایت می‌کند.
  این برنامه که شارژ بدون هزینه نام دارد فعلا در محدوده شهر دنور ایالت کلرادو اجرا می‌شود. نیسان در این برنامه برای خریدارانی که نیسان لیف را از نمایندگی‌های مجاز شهر دنور تهیه می‌کنند دو سال شارژ عمومی رایگان تعریف کرده است.
  باوجود گسترش شارژرهای سطح 2 (240V) در محدوده ی دنور، رانندگان می‌توانند با استفاده از شارژ سریع، خودروهای خود را در 30 دقیقه تا 80 درصد شارژ کنند.
  اندرو اسپیکر، مدیر فروش و بازاریابی خودروهای الکتریکی نیسان در این رابطه گفت: «نیسان لیف یک گزینه جذاب برای خریداران خودرو در دنور محسوب می‌شود چرا که این خودرو، سواری لذت بخشی دارد و در مقایسه با خودروهای بنزینی هزینه پایین‌تری دارد.»
  او همچنین اضافه کرد: «زیرساخت‌های شارژ خودروهای الکتریکی دنور در حال توسعه است و دسترسی به شارژ رایگان نیسان لیف این خودرو را بیش‌ از پیش راحت و مقرون‌ به‌ صرفه می‌کند.»

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید