رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

نمایشگاه خودرو تبریز (۷)

صادرات ۱۰۰ میلیارد ریال قطعه توسط ایساکو

عصرخودرو: مدیرعامل شرکت ایساکو از صادرات ۱۰۰ میلیارد ریال قطعه در شش ماهه نخست سال جاری به بازارهای هدف خبر داد.

صادرات ۱۰۰ میلیارد ریال قطعه توسط ایساکو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶:۱۳

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایکوپرس، علی نمکین در حاشیه گشایش نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: شرکت ایساکو تمام تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو را تدارک دیده است.وی با اشاره به اینکه تمامی برنامههای شرکت ایساکو با رویکرد افزایش مشتریان بنا شده است، افزود: یکی از مهم ترین برنامه های در دست اجرا این شرکت، تحول در نظام ارائه خدمات گارانتی و پذیرش است.


  نمکین تصریح کرد: بالغ بر 75 درصد قطعات محصولات داخلی ایران خودرو از سازندگان داخلی تامین می شود. همچنین 63 درصد سهم بازار قطعات یدکی در حال حاضر متعلق به شرکت ایساکو است.

  مدیر عامل ایساکو به مشتریان ایران خودروهشدار داد که قطعات مورد نیاز خود را از شبکه نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز و با برند و هولوگرام این شرکت تامین کنند.

  نمکین افزود: برخی با سوء استفاده از فضای تحریم، اقدام به واردات قطعات تقلبی کرده اند که با این اقدام آنها مصرف کنندگان زیان می بینند.

  وی تصریح کرد:طی دو سال و با توجه به شرایط اخیر ورود قطعات تقلبی به بازارهای 25 تا 30 درصد افزایش یافته است.

  نمکین یادآور شد: این روند در سال جاری با توجه به شرایط فضای کسب و کار صنعتی سیر نزولی پیدا کرده است.

  وی بیشترین قطعات تقلبی را لوازم مربوط به ایمنی خودروها از جمله صفحه کلاج، لنت ترمز، مغز هوشمند موتور و ... عنوان کرد.

  نمکین تاکید کرد: قیمت قطعات و لوازم یدکی عرضه شده در تمامی فروشگاه های مربوط به شرکت ایساکو یکسان است و این شرکت هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است.

  کرمان موتورپورسعید