رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

نمایشگاه خودرو تبریز (۳)

تسهیلات ایساکو در هجدهمین نمایشگاه خودرو تبریز

عصرخودرو:شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو که ۲۲ تا ۲۵ مهر ماه در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

تسهیلات ایساکو در هجدهمین نمایشگاه خودرو تبریز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۲:۲۴

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» غرفه ایساکو در فضایی به مساحت 250 مترمربع با حضور 7 نمایندگی مجاز و 4 فروشگاه مجاز آماده استقبال از بازدیدکنندگان خواهد بود.

  این شرکت با توجه به پدیده فروش قطعات تقلبی و وجود قطعات بی کیفیت و ارزان قیمت در بازار، در صدد است در نمایشگاه تبریز با اتخاذ رویکرد جدید و اجرای طرح " اصل بخرید" ضمن انجام مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه و همچنین جلوگیری از زیان های جانی غیر قابل جبران، دارندگان محصولات ایران خودرو را با قطعات اصلی آشنا کند.
  واحد امور مشتریان ایساکو (CRM) نیز پاسخگویی سوالات مشتریان و بازدید‌کنندگان خواهد بود و واحد نظرسنجی، نظرات مردم در خصوص برند ایساکو و جایگاه آن را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
  گفتنی است شش دوره آموزش فنی در روزهای اول تا چهارم نمایشگاه از ساعت‌های 7:30 تا 8 و 8:30 تا 9 در سالن نمایشگاه برگزار می شود. در این دوره ها ویژگی های فنی و نحوه نگهداری از خودروهای رانا، تندر، سوزوکی و 207 را به مشتریان آموزش داده و کاتالوگ های آموزشی همه محصولات در اختیار آنان قرار می گیرد.
  همچنین یک ماکت از موتور ملی EF7 نیز به نمایش گذاشته می‌شود و کارشناسان فنی مهندسی، توضیحات لازم در خصوص نحوه کارکرد موتور و ویژگی‌های فنی آن را به بازدیدکنندگان ارایه می‌دهند و راهنمایی‌های لازم در خصوص مشکلات فنی را به مراجعه کنندگان گوشزد می‌کنند. کارشناسان شبکه نیز راهنمای مشتریان نمایندگی‌های ایران خودرو هستند و سرویس‌های ادواری و طرح‌های خاص ایساکو را برای مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو تشریح می‌کنند.
  کرمان موتورپورسعید