فونیکسریمکسبهتام

شرایط فروش خودروی وارداتی فیات ۵۰۰ اعلام شد

عصر خودرو- فروش خودروی فیات ۵۰۰ شرکت پارسیان موتور از امروز در سامانه یکپارچه شروع شد.

شرایط فروش خودروی وارداتی فیات ۵۰۰ اعلام شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این خودرو که در چند مرحله از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی؛ توسط شرکت پارسیان موتور عرضه شده است، خودرویی کوچک با طراحی زیبا از برند ایتالیایی فیات است که به دلیل مصرف بهینه سوخت و امکانات رفاهی مطلوب؛ با استقبال زیادی در بازار خودرو ایران مواجه شده است.

  فیات 500 با قیمت 18.335.000.000 ریال در سامانه یکپارچه عرضه شده است.

  قیمت اعلامی قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و ... به قیمت‌های فوق اضافه  می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.

  متقاضیان محترم باید از تاریخ دوشنبه  18 /04/ 1403   تا ساعت 12:00 روز شنبه 23 /04/ 1403 یکی از حساب‌های خود را فقط نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه  به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود نمایند.

  آن دسته از متقاضیان محترم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند 1401 ثبت نام نموده و در سامانه عرضه خودروی وارداتی اولویت دارند تنها در این عرضه اولویت ایشان حفظ و درصورت عدم انتخاب پنج اولویت از سامانه حذف میگردند و در عرضه های آتی همانند سایر متقاضیان بر اساس شرایط اعلامی باید اقدام نمایند.

  مشخصات فنی  فیات 500
  استفاده از پیشرانه‌های توربو که این روزها به ویژه میان خودروهای چینی عرضه شده در بازار ایران زیاد شده دردسرهای خاص خود را برای خریداران دارد. اما پیشرانه استفاده شده در فیات 500 عرضه شده در ایران از نوع 1.2 لیتری تنفس طبیعی است که می‌تواند حداکثر 69 اسب بخار و 102 نیوتن.متر گشتاور ایجاد کند. استفاده از این پیشرانه باعث می‌شود دیگر حساسیتی نسبت به بنزین استفاده شده در خودرو وجود نداشته باشد. در کنار آن شاهد مصرف سوخت پایین در حدود 4.8 لیتر در هر صد کیلومتر هستیم. این نکته را نیز باید گفت که گیربکس فیات 500 از نوع 5 سرعته نیمه اتوماتیک است که توان را به محور جلو منتقل می‌کند.

  امکانات رفاهی فیات 500
  از جمله امکانات رفاهی جذاب این خودرو اروپایی می‌توان به 7 ایربگ، سنسور نور و باران، دوربین دید عقب، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، نمایشگر لمسی، سیستم تهویه اتوماتیک و پشت آمپر دیجیتال اشاره کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط