فونیکسریمکسبهتام

با برگزاری مجمع‌عمومی عادی سالانه محقق شد؛

تقسیم سود ۶۱ ریال به ازای هر سهم شرکت زامیاد

عصر خودرو- مجمع‌عمومی عادی سالانه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ و مجمع فوق‌العاده شرکت زامیاد که با حضور بیش از ۵۸ درصد سهامداران برگزار شد و با به بررسی و استماع گزارش هیات مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت در رابطه‌ با عملکرد سال مالی این مجمع و اتخاذ تصمیم در خصوص انتخاب روزنامه کثیرالانتشار به‌منظور درج آگهی‌های شرکت و سایر مواردی که تصمیم‌گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع‌عمومی عادی قرار دارد، با تقسیم سود ۱۰ درصدی معادل هر سهم ۶۱ ریال به کار خود پایان داد.

تقسیم سود ۶۱ ریال به ازای هر سهم شرکت زامیاد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از روابط عمومی زامیاد، سید محسن مرتضوی مدیرعامل شرکت زامیاد در مجمع منتهی به سال مالی 29 اسفندماه 1401 بیان داشت: این شرکت در سال گذشته بیشترین رشد را میان رقبا داشته است و در بازه سه ماهه ابتدایی امسال به نسبت مدت مشابه در سال گذشته 30 درصد رشد تولید را ثبت کرده است. این شرکت در سال جاری محصولات متنوعی در سگمنت‌های مختلف تجاری در دست دارد که می‌توان به اتوبوس 12 و 18 متری در کنار دو مدل کامیون کِشنده اشاره کرد.

  وی افزود: پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای از اقدامات قابل‌توجه شرکت زامیاد است که به‌عنوان نمونه می‌توان به اجرای بزرگ‌ترین خطوط ED , PT کشور از نظر ابعاد بدنه، احداث زامیاد 2 در سایت شاهرود و به‌روزرسانی سایت اصلی شرکت اشاره کرد.

  مدیرعامل شرکت زامیاد ضمن رد شایعه خرید سایپادیزل تصریح کرد: حیطه فعالیت دو شرکت کمی متفاوت بوده و شرکت زامیاد متمرکز بر برنامه‌های مدون و گسترده‌ای خود در حوزه خودروهای تجاری است.

  مرتضوی با اشاره به گسترش فضای صادراتی محصولات این شرکت تشریح کرد: برنامه صادرات 200 دستگاه وانتزامیاد در هفته به کشورهای همسایه در دست اقدام است و امیدواریم آن را تا 500 دستگاه در هفته نیز برسانیم.

  شایان‌ذکر است، در این جلسه پس از ارائه گزارش و استماع هیات رئیسه مجمع‌عمومی و عادی سالانه شرکت زامیاد سهامداران به‌صورت مستقیم سؤالات خود را در موضوعات مختلف مطرح کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۶۵۵
    • خودرو امروز ۶۵۴
    • خودرو امروز ۶۵۳
    • خودرو امروز ۶۵۲
    • خودرو امروز ۶۵۱
    • خودرو امروز ۶۵۰
    • خودرو امروز ۶۴۹
    • خودرو امروز ۶۴۸
    • خودرو امروز ۶۴۶
    آخرین بروزرسانی ۱۶ ساعت پیش
    آرشیو