فونیکسریمکسبهتام

قیمت خودروی بورسی ارزان‌تر از بازار

عصر خودرو- امروز در ۶ نوبت عرضه خودرو در بورس کالا، ۲۶۰۰ دستگاه خودرو به فروش رسید که متوسط قیمت‌ها نشان می‌دهد که قیمت‌های کشف شده در بورس کالا پایین‌تر از متوسط قیمت بازار بودند.

قیمت خودروی بورسی ارزان‌تر از بازار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از کالاخبر ، در عرضه های امروز خودرویی بورس کالا، 2600 دستگاه خودرو فروخته شد. جزییات معاملات به شرح زیر بود:

  عرضه های خودرویی بورس کالا / خودروی T5 اتوماتیک با قیمت پایه فروخته شد

  دو خودروی T5 اتوماتیک مشکی و سفید (متعلق به صنایع اتومبیل سازی فردا) با همان قیمت پایه یک میلیارد و 174 میلیون تومان به فروش رفت.

  در نوبت نخست عرضه، برای خودروی T5 اتوماتیک مشکی، 300 دستگاه عرضه شد که تعداد 31 دستگاه تقاضا برای آن شکل گرفت و در پایان همان تعداد تقاضا به قیمت پایه یک میلیارد و 174 میلیون تومان به فروش رفت.

  در نوبت دوم عرضه، برای خودروی T5 اتوماتیک سفید، 200 دستگاه عرضه شد که تعداد 19 دستگاه تقاضا برای آن شکل گرفت و در پایان همان تعداد تقاضا به قیمت پایه یک میلیارد و 174 میلیون تومان به فروش رفت.

  تاریخ تحویل هر دو خودروی مزبور 20 اردیبهشت 1402 است.

  قیمت تمام شده خودروی T5 اتوماتیک (مشکی و سفید) برای خریدار، قیمت کشف شده به علاوه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، 27 میلیون تومان هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، پلاک و بیمه و هزینه‌های مربوط به کارمزد معاملات است.

  200 دستگاه لاماری مشکی معامله شد/ خرید در بورس کالا، ارزان تر از بازار

  هر دستگاه لاماری ایما مشکی با قیمت میانگین 1.823 میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد؛ متوسط قیمت این محصول در پلتفرم‌های غیررسمی (بازار) حداقل 2.1 میلیارد تومان است.

  برای لاماری ایما مشکی 200 دستگاه عرضه شد که 955 دستگاه تقاضا شکل گرفت و در پایان همان میزان عرضه فروخته شد.

  تاریخ تحویل لاماری ایما مشکی 5 اردیبهشت 1402 است. کمترین قیمت مچ شده نیز 1.823 اعلام شد.

  قیمت تمام شده خودروی لاماری ایما مشکی برای خریدار، قیمت کشف شده به علاوه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، 24.7 میلیون تومان هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، پلاک و بیمه و هزینه‌های دیگر است.

  خرید لاماری خاکستری در بورس، 264 میلیون تومان ارزان تر از بازار

  هر دستگاه لاماری ایما خاکستری با قیمت میانگین 1.616میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد؛ متوسط قیمت این محصول در پلتفرم‌های غیررسمی (بازار) حداقل 2میلیارد و 50 میلیون تومان است. به این ترتیب لاماری خاکستری با احتساب همه هزینه ها در بورس یک میلیارد و 786 میلیون تومان تمام می شود که حداقل 264 میلیون تومان ارزان تر از بازار است.

  برای لاماری ایما خاکستری 150 دستگاه عرضه شد که 463 دستگاه تقاضا شکل گرفت و در پایان همان میزان عرضه فروخته شد.

  تاریخ تحویل لاماری ایما خاکستری 5 اردیبهشت 1402 است. کمترین قیمت مچ شده نیز 1.616 میلیارد تومان اعلام شد.

  قیمت تمام شده خودروی لاماری ایما خاکستری برای خریدار، قیمت کشف شده به علاوه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، 24.7 میلیون تومان هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، پلاک و بیمه و هزینه‌های دیگر است.

  لاماری ایما سفید هم در بورس کالا معامله شد/ حدود 200میلیون تومان ارزان تر از بازار

  هر دستگاه لاماری ایما سفید با قیمت میانگین 1.672 میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد. متوسط قیمت این محصول در پلتفرم‌های غیررسمی (بازار) حداقل 2میلیارد و 50 میلیون تومان است. به این ترتیب لاماری ایما سفید با احتساب همه هزینه ها در بورس یک میلیارد و 846 میلیون تومان تمام می شود که حداقل 204 میلیون تومان ارزان تر از بازار است.

  برای لاماری ایما سفید 200 دستگاه عرضه شد که 852 دستگاه تقاضا شکل گرفت و در پایان همان میزان عرضه فروخته شد.

  تاریخ تحویل لاماری ایما سفید 5 اردیبهشت 1402 است. کمترین قیمت مچ شده نیز 1.672 میلیارد تومان اعلام شد.

  قیمت تمام شده خودروی لاماری ایما سفید برای خریدار، قیمت کشف شده به علاوه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده، 24.7 میلیون تومان هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، پلاک و بیمه و هزینه‌های دیگر است.

  خرید 2000 دستگاه هایما S7 سفید، ارزان تر از بازار

  هر دستگاه هایما S7 سفید با قیمت میانگین 1.02میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد. متوسط قیمت این محصول در پلتفرم‌های غیررسمی (بازار) حداقل یک میلیارد و 370 میلیون تومان است. به این ترتیب هایما S7 سفید با احتساب همه هزینه ها در بورس یک میلیارد و 156 میلیون تومان تمام می شود که حداقل 214 میلیون تومان ارزان تر از بازار است.

  برای هایما S7 سفید 2000 دستگاه عرضه شد که 8128 دستگاه تقاضا شکل گرفت و در پایان همان میزان عرضه فروخته شد.

  تاریخ تحویل هایما S7 سفید 20 اردیبهشت 1402 است. کمترین قیمت مچ شده نیز 1.02 میلیارد تومان اعلام شد.

  قیمت تمام شده خودروی هایما S7 سفید برای خریدار، قیمت کشف شده به علاوه 13 درصد مالیات و عوارض قانونی، 4.371 میلیون تومان هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری، پلاک و بیمه و هزینه‌های دیگر است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۶۶۷
    • خودرو امروز ۶۶۶
    • خودرو امروز ۶۶۵
    • خودرو امروز ۶۶۴
    • خودرو امروز ۶۶۳
    • خودرو امروز ۶۶۲
    • خودرو امروز ۶۶۱
    • خودرو امروز ۶۶۰
    • خودرو امروز ۶۵۹
    آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
    آرشیو