فونیکسریمکسبهتام

تا پایان سال آینده محقق خواهد شد

تولید تمام محصولات ایران خودرو با استانداردهای ۸۵ گانه

عصر خودرو- معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو با اشاره به طراحی و تولید پروژه TF۲۱ به عنوان یکی از پروژه‌های گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: این خودرو، محصولی کاملا جدید است که منطبق با استانداردهای ۸۵گانه، طراحی و تولید می‌شود.

تولید تمام محصولات ایران خودرو با استانداردهای ۸۵ گانه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، محسن رضایی منش با بیان این‌که گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین، به سطحی از دانش و بلوغ رسیده است که می تواند بخشی از دانش تولیدی الزامات استانداردی که نیازمند مشارکت طرف های خارجی بوده را داخلی سازی کند، اظهار کرد: تا انتهای سال 1402 تقریبا تمامی استانداردهای 85 گانه بر روی همه محصولات تولیدی ایران خودرو اجرایی خواهد شد.

  وی با تاکید بر این‌که اگر محصولی توانایی عبور از این استانداردها را نداشته باشد، از خط تولید خارج خواهد شد، گفت: تولید بخشی از محصولاتی که قدیمی بوده و قابلیت اخذ استانداردهای 85 گانه را نداشتند، متوقف می‌شود.

  رضایی منش با اشاره به این‌که دو استراتژی میان‌مدت و بلندمدت برای محصولات ایران خودرو تعریف شده است، خاطرنشان کرد: در استراتژی میان مدت، کیفیت و سطوح استانداردی محصولات فعلی ارتقا خواهد یافت که از جمله آن‌ها توسعه گیربکس‌ها به ویژه گیربکس‌های اتوماتیک است که این اقدام سبب حفظ و ارتقای کیفیت محصولات فعلی می‌شود.

  وی در ادامه بیان کرد: در استراتژی و برنامه های بلندمدت، تولید محصولات کاملا جدید قرار دارد که پروژه TF21 از جمله این برنامه هاست.

  رضایی منش ویژگی طرح های بلندمدت را رعایت تمامی استانداردها و فراتر از آن حتی از آغاز مرحله طراحی دانست و گفت: با طراحی و تولید این محصولات، محصولات قدیمی تر از چرخه تولید حذف می‌شوند و به این ترتیب صنعت خودرو و مشتریان شاهد تحولات چشم‌گیری خواهند بود.

  معاون تحقیقات، طراحی و توسعه محصول ایران خودرو، افزود: پروژه TF21، ری را  و موتور سه‌سیلندر از جمله برنامه‌های توسعه ایران‌خودرو است که با تولید این نسل از محصولات و پلتفرم ها، ایران خودرو تصویر بسیار روشن تری از محصولات و کیفیت را به مشتریان ارایه خواهد داد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط