ریمکس

مینی‌ون جدید ولوو در راه است

عصر خودرو- خط تولید ولوو در چین در حال رشد است. این خودروساز در جریان کنفرانس خبری اخیر خود در رسانه‌ها فاش کرد در اواخر امسال یک MPV جدید عرضه خواهد کرد. گفته می‌شود این مدل یک خودروی کاملا جدید از این برند نخواهد بود.ولوو، مینی‌ون جدید خود را بر پایه زیکر ۰۰۹ قرار خواهد داد. جیلی مالک هر دو برند است.

مینی‌ون جدید ولوو در راه است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، ولوو از پلتفرم خودروی الکتریکی زیکر SEA و پیشرانه آن استفاده خواهد کرد.

  با‌این‌حال، ولوو به مدل جدید، طراحی بیرونی منحصر‌به‌فردی خواهد داد. کابین شیک و مدرن زیکر ممکن است تغییرات سبک ملایمی داشته باشد تا آن را با سایر مدل‌های ولوو هماهنگ کند.

  انتظار می‌رود ولوو آن را با فناوری و ویژگی‌های ایمنی بسته‌بندی کند. 009 دارای 30 عملکرد کمک‌راننده به عنوان تجهیزات استاندارد است.

  بر اساس این گزارش، ولوو مدل جدید را در سه‌ماهه سوم سال جاری به عنوان یک «نیمه مفهومی» معرفی خواهد کرد. نسخه تولیدی آن در سه‌ماهه آخر سال 2023 عرضه خواهد شد. یک نسخه دیفرانسیل عقب از زیکر 009 در راه است که می‌تواند مشابه ولوو را در جاده تولید کند.

  مشخص نیست که ولوو قصد دارد این مینی‌ون را صادر کند یا خیر. ولوو اخیرا مدل EX90 جدید را نیز در نمایشگاه CES لاس‌وگاس به نمایش گذاشت.

  این نمایشگاه به عنوان فرصتی برای نمایش شاسی‌بلند کاملا جدید ولوو در آمریکای شمالی برای اولین‌بار و برجسته کردن فناوری‌ای که ولوو می‌گوید EX90 را تبدیل به هوشمندترین خودروی خود خواهد کرد، انتخاب شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور