ریمکس

در هفته پایانی آذر صورت می‌گیرد

میزبانی بورس کالا از عرضه ۷۲۸ دستگاه خودرو

عصر خودرو- براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، ۷۲۸ دستگاه کارا تک کابین و دو کابین و کامیون کشنده امپاور در تالار خودرو روز ۲۷ آذر عرضه می شود.

میزبانی بورس کالا از عرضه ۷۲۸ دستگاه خودرو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از کالاخبر ، براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، 728 دستگاه کارا تک کابین و دو کابین و کامیون کشنده امپاور در تالار خودرو روز 27 آذر عرضه می شود.این عرضه ها شامل 492 دستگاه کاراتک کابین، 150 دستگاه کار دو کابین متعلق به بهمن موتور و 86 دستگاه کامیون کشنده امپاور مربوط به بهمن دیزل است.

  تاریخ تحویل خودروهای کارا 26 بهمن و کامیون کشنده امپاور 30 بهمن در نظر گرفته است.

  قیمت پایه نیز برای کارا تک کابین 291 میلیون و 300 هزار تومان، کارا دو کابین 301 میلیون و 500 هزار تومان و کامیون کشنده امپاور 3 میلیارد و 130 میلیون تومان اعلام شده است.

  درصد پیش پرداخت سفارش خرید برای تمامی خودروها 10 درصد در نظر گرفته شده است.

  در مشخصات کارا قید شده است: محدودیتی به لحاظ تعداد تقاضا برای اشخاص حقیقی و حقوقی در ثبت سفارش وجود ندارد اما صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

  رنگ خودروهای عرضه شده سفید بوده و خریداران جهت تحویل خودرو باید پس از انجام خرید از طریق سامانه فروش محصول‌های گروه بهمن به آدرس bahman.iranecar.com از میان لیست عاملیت های مجاز نسبت به انتخاب عاملیت مورد نظر جهت تحویل خودروی خریداری شده اقدام کنند.

  همچنین خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی به نام بهمن موتور هستند. هزینه های جانبی در کارا تک کابین شامل 9 درصد ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش به اضافه مبلغ 74 میلیون و 200 هزار و 281 ریال (شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ 34 میلیون و 200 هزار ریال، هزینه هوشمندسازی کارت خودرو 435 هزار ریال، هزینه خدمات پست 500 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری 2 میلیون و 800 هزار ریال و هزینه بیمه شخص ثالث36 میلیون و 265 هزار و 281 ریال) است. این رقم برای کارا دو کابین شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به علاوه 87 میلیون و 600 هزار و 281 ریال (شامل هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ 47 میلیون و 600 هزار ریال، هزینه هوشمند سازی کارت خودرو 435 هزار ریال، هزینه خدمات پست500 هزار ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری2 میلیون و800 هزار ریال و هزینه بیمه شخص ثالث 36 میلیون و 265 هزار و 281 ریال) است.

  همه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت واریز شود.

  علاوه بر این، در مشخصات کامیون کشنده امپاور که مجهز به کولر درجا و کیتADR جهت حمل کالای خطرناک می باشد ذکر شده است: اشخاص حقیقی مجاز به ثبت سفارش برای یک دستگاه و اشخاص حقوقی حداکثر مجاز به ثبت سفارش پنج دستگاه خودرو هستند.

  صدور سند و شماره گذاری فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و رنگ خودروها سفید است.

  خریداران باید پس از انجام خرید از طریق سامانه فروش محصول های گروه بهمن به آدرس bahman.iranecar.com از میان عاملیت‌های مجاز انتخاب کنند و جهت تحویل در محل کارخانه (قزوین شهرک صنعتی البرز، نبش خیابان حکمت دهم) مراجعه کنند.

  خریداران ملزم به واریز هزینه های جانبی حداکثر تا پایان مهلت تسویه قرارداد در بورس به شماره حساب اعلامی به نام بهمن دیزل هستند که شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ 112 میلیون و 306 هزار و 11 ریال (شامل مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ 31 میلیون و 315 هزار ریال، تولید پلاک و شماره گذاری به مبلغ 2 میلیون و 635 هزار ریال، هزینه پست، صدور و هوشمند سازی کارت خودرو به مبلغ یک میلیون و 262 هزار ریال و بیمه شخص ثالث به مبلغ 77 میلیون و 94 هزار و 11 ریال) است.

  همه هزینه های فوق صرفا بایستی از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت واریز شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط