آرین موتور

با حضور عاملیت‌های مجاز صورت گرفت

نمایش FMC T۵ در کارخانه فرداموتورز

عصر خودرو- در هفته‌ای که گذشت صنعت خودرو ایران شاهد معرفی یک محصول جدید بود. فردا موتورز در مراسمی با حضور عاملیت‌های مجاز این شرکت از محصول جدید خود پرده برداری کرد.

نمایش FMC T۵ در کارخانه فرداموتورز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، فردا موتورز  پیش از این و طی مراحل مختلف از ورود کراس اووری جدید به سبد محصولات خود خبر داده بود. سرانجام چهارشنبه هفته گذشته در محل کارخانه این گروه خودروسازی در شهر سمنان گروهی از کارکنان و عاملیت‌های مجاز این خودروسازی شاهد رونمایی FMC T5 بودند.

از آنجاکه فرآیند تولید محصول جدید فردا موتورز آغاز شده است، طی این مراسم علاوه بر معرفی این محصول، عاملیت‌های مجاز فردا موتورز از خط تولید این خودروسازی نیز بازدید کرده و در انتها FMC T5 را در محوطه تست کارخانه، بررسی کردند.

در این مراسم مدیران فردا موتورز از اعلام قیمت و آغاز برنامه فروش این محصول همزمان با رونمایی عمومی FMC T5 خبر دادند.

لازم به یادآوری است که طبق کاتالوگ منتشر شده از سوی فردا موتورز، FMC T5 از موتور 1.5 لیتر توربوشارژر میتسوبیشی قدرت می گیرد و از امکاناتی نظیر سقف پانورامای قابل تنظیم برقی، 6 ایربگ، سیستم حفظ تعادل، ترمز ضدقفل، هشدار رانندگی بین خطوط، سیستم مولتی مدیا با مانیتور 12 اینچ لمسی HD و ... بهره می گیرد که نشان از توان بالای این خودرو در رقابت با خودروهای روز و لوکس بازار دارد.

برچسب ها
کرمان موتور