آرین موتور

افزایش ۲۵ درصدی تولیدات ایران خودرو در کرمانشاه

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال ۱۸ هزار و ۴۳۰ دستگاه خودرو پارس در شرکت ایران خودرو کرمانشاه تولید شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

افزایش ۲۵ درصدی تولیدات ایران خودرو در کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، محمد ملکی با اشاره به آمار افزایشی تولیدات شرکت ایران خودرو کرمانشاه در شرایط بیماری کرونا و تحریم صنعت خودرو افزود: افزایش ظرفیت تولید و حفظ و ارتقاء کیفیت خودرو‌های تولیدی از اولویت برنامه‌های کاری این شرکت است.

  محمد ملکی گفت: در نیمه نخست امسال سه هزار و 657 دستگاه خودرو به تولیدات این شرکت نسبت به سال گذشته افزوده شد.

  وی با بیان اینکه شرکت ایران خودرو کرمانشاه دارای خطوط تولید مجهز به دستگاه‌هایی با فناوری ‌روز است خاطر نشان کرد: از  تجهیزات تست نهایی (E.O.L test) و دستگاه‌های تزریق سیالات خودرو برای ارتقاء سطح کیفی خودرو‌های تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه  همچنین از واکسیناسیون کارکنان این شرکت خبر داد و گفت: با شیوع بیماری کرونا اقدامات مختلفی برای ایجاد محیط امن در محل کار و خانواده انجام شده است.

  در شرکت ایران خودرو کرمانشاه سه محصول پارس اتوماتیک، پارس XU 7 و پارس TU 5 تولید می‌شود و همه محصولات این شرکت دارای سه ستاره کیفیت هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط