آرین موتور

مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل خبر داد:

اتوبوس آتروس در مسیر دریافت پنجمین ستاره کیفی

تولید ۲۱۰ دستگاه اتوبوس از ابتدای امسال

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل گفت: ۲۱۰ دستگاه اتوبوس آتروس از ابتدای امسال تولید شده که ۱۴۰ دستگاه آن تجاری و ۱۰۵ دستگاه تحویل بهره‌برداران شده است. ۷۰ دستگاه دیگر نیز در حال تجاری‌سازی برای تحویل در روزهای آینده است.

اتوبوس آتروس در مسیر دریافت پنجمین ستاره کیفی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، جواد توسلی مهر با اشاره به تولید مجدد اتوبوس پس از یک دهه و استقبال بازار از اتوبوس آتروس عنوان کرد: در سال گذشته، تعداد 220 دستگاه از این محصول تولید و 203 دستگاه تحویل بهره‌برداران شد.

  وی با اشاره به این‌که اتوبوس آتروس در مسیر دریافت پنجمین ستاره کیفی قرار دارد، بخشی از دلایل این امر را تولید این محصول بر اساس استانداردهای روز دانست و بیان کرد: اتوبوس آتروس از استانداردهای 85 گانه روز برخوردار بوده و در تولید آن از ورق های مستحکمی استفاده می شود که تماما داخلی است.

  مدیرعامل ایران خودرو دیزل با بیان این‌که این محصول از موتور 457 بنز و گیربکس اتومات و اکولایو برخوردار است، اظهار کرد: ایران خودرو دیزل در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی و پیشگیری از بروز خطاهای مربوط به رانندگان، پیش از تحویل این محصول، آموزش های لازم در خصوص رانندگی با این اتوبوس را به خریداران ارایه می دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط