آرین موتور

آغاز ثبت نام فیدلیتی ( لینک ثبت نام خودرو )

عصر خودرو- مرحله دوم فروش فیدلیتی بهمن موتور، امروز دوازدهم مرداد ماه راس ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

آغاز ثبت نام فیدلیتی ( لینک ثبت نام خودرو )
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از اقتصاد آنلاین، بهمن موتور که دو محصول محبوب و پرطرفدار فیدلیتی (Fidelity ) و دیگنیتی (Dignity) را امسال عرضه کرد و با استقبال خوبی نیز از سوی مشتریان مواجه شد، فروش مرحله دوم فیدلیتی (Fidelity) را امروز سه شنبه دوازدهم مرداد ماه صورت نقدی و تحویل فوری انجام می‌دهد.

  جزییات دور دوم ثبت نام فیدلیتی
  امیر میرمنصف رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: مرحله دوم فروش فیدلیتی امروز سه شنبه دوازدهم مرداد ماه،  ساعت 10صبح تـا ساعت 16 یا تکمیل ظرفیت به صورت آنلاین و از طریق وب سایت گروه بهمن و با همکاری وب سایت ایرانی کار (bahman.iranecar.com) انجام خواهد شد.

  رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن اعلام داشت: این محصول مطابق با مرحله نخست فروش، در دو مدل 5 و 7 نفره به صورت نقدی و با قیمت قطعی (مانند مرحله اول) و موعد تحویل شهریور ماه 1400 عرضه خواهد شد.

  در موضوع گارانتی و پشتیبانی خودرو میرمنصف افزود: پنج سال گارانتی، سطح امکانات بالا و تجهیزات به روز، قیمت گذاری مناسب و همچنین تحویل فوری به همراه پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت 1 سال یا 25 هزار کیلومتر(هرکدام زودتر فرا برسد) برای این خودرو در نظر گرفته ایم.

  وی همچنین در ارتباط با محصول Dignity نیز اعلام کرد؛ به زودی زمان عرضه مجدد این خودرو اطلاع رسانی خواهد شد و از آنجایی که تعهد به تحویل به موقع محصولات و رعایت حقوق مشتریان از اهداف اصلی گروه بهمن است، به منظور تحقق این امر بر خود واجب دانستیم تا عرضه این محصول را پس از اطمینان کامل از تحقق در تحویل به موقع محصولات انجام دهیم.

  لینک ثبت نام خودرو فیدلیتی
  اینجا کلیک کنید

  کرمان موتور