آرین موتور

رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی ۲۰۲۲

عصر خودرو-پورشه مدل کاین را با یک قهرمان اسپرت، کامل می کند. پورشه کاین توربو جدید طوری طراحی شده که حداکثر عملکرد و هندلینگ را داشته باشد. موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری با توان ۶۴۰ اسب بخار این خودرو را برای یک رانندگی لذت بخش آماده می کند.

رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی ۲۰۲۲
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴:۰۰
  • رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی 2022
  • رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی 2022
  • رونمایی رسمی از پورشه کاین توربو جی‌تی 2022

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایران جیب، پورشه کاین توربو جدید با 90 اسب بخار بیشتر از کاین توربو کوپه و حداکثر گشتاور 850 نیوتون متر، شتاب 0 تا 100 را تا   3.3 ثانیه کاهش می‌دهد (0.6 ثانیه کمتر) و به حداکثر سرعت 300 کیلومتر در ساعت می‌رسد. ( افزایش 14 کیلومتر در ساعت )

ارتفاع پورشه کاین توربو جدید 17 میلی متر پایین تر از پورشه کاین توربو کوپه است. بر این اساس هم اجزای شاسی و هم سیستم های کنترل  باز طراحی شده و برای عملکرد  بهتر بهینه شده اند.

پورشه کاین توربو جدید با خطوط جذاب تر طراحی شده و تنها به صورت چهار نفره در دسترس است. پیشرانه و شاسی نیز تنظیمات منحصر بفردی دارند که به طور ویژه برای پورشه کاین جدید طراحی شده است .در نهایت این یک خودرو با اجزایی هماهنگ برای یک مسابقه است.این موضوع توسط راننده تست پورشه لارس کرن اثبات شد که با پورشه کاین توربو جدید در زمان 7 دقیقه و 38 ثانیه طول 20 کیلومتر و 832 متری  پیست نوربورگ را گذراند و رکورد جدید SUV را ثبت کرد.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط