اطلس خودروکار کلیک

محصولات مدیران خودرو، دوستدار محیط زیست

عصر خودرو- این روزها بحث میزان آلایندگی و تولید خودروهایی که کمترین میزان آلایندگی و صدمه را به محیط زیست وارد می کنند به عنوان یک ارزش بزرگ و مهم در این صنعت و ارتباط آن با جامعه مطرح می گردد.

محصولات مدیران خودرو، دوستدار محیط زیست
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، توجه به مبحث آلایندگی خودروها با توجه به وضعیت آلاینده بحرانی کلان شهرهای کشور در سالهای اخیر در کشور ما نیز مورد توجه قرار گرفته و قطعا خودروسازان در جهت   منافع ملی و ارزش های اجتماعی باید اقدامی موثر را در این باره انجام دهند.

  یکی از شرکت هایی که همواره اساس کار خود را با همین شعار آغاز نمود شرکت مدیران خودرو است، همه ما اواسط دهه 80 را به یاد می آوریم که شرکت مدیران خودرو فعالیت خود را با عرضه خودروی 110 با شعار کم مصرف ترین خودروی تولید کشور آغاز نمود . امروز کلیه محصولات این شرکت دارای آلایندگی یورو5 می باشند و مدلهای جدید که در راه هستند خود را برای کسب استاندارد آلایندگی یورو 6 آماده میکنند تا نشان دهند اهمیت به محیط زیست و سلامت ملی به عنوان یک اصل مهم برای این خودروساز شناخته می شود.

  پیشرانه کلیه محصولات مدیران خودرو توسط شرکت مهندسی معروف اتریشی به نام AVL  طراحی شده که خود شرکت بزرگ و صاحب تکنولوزی در زمینه تولید پیشرانه های پاک، کم مصرف، پر بازده و دوستدار محیط زیست می باشد.

  قطعا تولید خودروهای پاک و کم مصرف در شرایط بحرانی آلودگی می تواند به  سلامت جامعه و اقتصاد کشور کمک نماید، به امید آنکه با حمایت های دولتمردان محترم و توسعه امکانات و زیرساختها امکان تولید و عرضه خودروهای برقی نیز هرچه زودتر مهیا گردد تا شاهد بهبود و تغییرات  در آلایندگی کلان شهرها و زندگی شاد و سالم تری باشیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط