اطلس خودروکار کلیک

در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو در دستور کار قرار گرفت

ارسال ده‌هزار بسته‌ معیشتی به منطقه زلزله زده سی‌سخت

عصر خودرو- گروه صنعتی ایران خودرو، در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی و حمایت از هموطنان زلزله‌زده سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد، ده هزار بسته معیشتی به این منطقه ارسال می‌کند.

ارسال ده‌هزار بسته‌ معیشتی به منطقه زلزله زده سی‌سخت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، در فاز نخست این اقدام، شرکت ایساکو با همت حوزه بسیج 501 نبی اکرم (ص) ایران‌خودرو، 2500 بسته معیشتی حاوی مواد خوراکی از طریق ناوگان شرکت امداد خودرو ایران به منطقه مذکور ارسال کرد تا در این برهه حساس همزمانی بیماری کرونا و خرابی ناشی از زلزله، مرهمی بر دردها و رنج‌های این هموطنان باشد.
  این شرکت، در مراسمی که امروز با حضور مدیران عامل ایساکو و امدادخودرو ایران و مسوولان سازمان بسیج کارگری و کارخانجات و جمعی از مدیران گروه صنعتی ایران‌خودرو برگزار شد، در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی و لبیک به فرموده مقام معظم رهبری برای توزیع کمک‌های مومنانه به اقشار کم‌برخوردار، بسته‌هایی شامل برنج، ماکارونی، چای، قند، شکر، رب، سویا، حبوبات و روغن را به شهر کوهپایه‌ای و زلزله‌زده سی‌سخت روانه کرد.
  شرکت ایساکو همواره سعی داشته، در کنار عمل به وظایف خود به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و ارایه خدمات با کیفیت به دارندگان محصولات این گروه صنعتی، در سایر عرصه‌های مردمی نیز حضور یابد و در راستای همدلی با هموطنان در مناسبت‌های مختلف، اقداماتی از این دست را در کارنامه کاری خود گنجانده است.
  این شرکت با اجرای طرح‌هایی همچون کاروان مهر در حمایت از کودکان کار و کودکان مناطق کم‌برخوردار، همراهی با مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب و کمک به بازسازی این منطقه و حضور در کنار مردم سیل‌زده در سال 97 تلاش کرده همواره شانه به شانه مردم حرکت کند.
  همچنین این مجموعه در رزمایش کمک مومنانه که اردیبهشت امسال در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص حمایت از نیازمندان در ایام کرونایی برگزار شد، تعداد 2020 بسته معیشتی توسط شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به هفت استان کشور ارسال کرد.
  شایان ذکر است، در راستای اجرای این اقدام مومنانه، شرکت امداد خودرو ایران متولی حمل و توزیع بسته‌های تهیه شده به شهر سی‌سخت بوده است؛ همچنین این شرکت به منظور جبران خسارت ناشی از زلزله خودروهای هموطنان این منطقه، خدمات ویژه‌ای در دستور کار خود قرار داده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط