اطلس خودروکار کلیک

پیش‌فروش مرحله سوم تارا

فروش فوق‌العاده ۲ محصول ایران‌خودرو آغاز شد

عصر خودرو- گروه صنعتی ایران‌خودرو امروز (چهارشنبه) به صورت هم‌زمان دو طرح فروش فوق‌العاده و همچنین طرح پیش‌فروش مرحله سوم جدیدترین خودروی خود را به مدت چهار روز آغاز کرد.

فروش فوق‌العاده ۲ محصول ایران‌خودرو آغاز شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، در چهاردهمین مرحله فروش فوق‌العاده این گروه صنعتی، دنا پلاس توربو اتوماتیک و وانت آریسان دوگانه‌سوز با قیمت قطعی و موعد تحویل به ترتیب 90 و 45 روزه عرضه شده است.

  به منظور واگذاری خودرو به مشتریان واقعی، محدودیت‌های اعمال‌شده در طرح‌های فروش فوق‌العاده برای خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک همچنان اجرا می‌شود.

  این درحالی است که با توجه به مصوبه کمیته خودرو شرط‌های عدم ثبت‌نام در 48 ماهه گذشته و داشتن پلاک انتظامی فعال برای متقاضیان خرید وانت آریسان دوگانه‌سوز اعمال نمی‌شود.

  آغاز پیش‌فروش مرحله سوم تارا

  همچنین امروز مرحله سوم طرح پیش‌فروش خودرو تارا ، محصول جدید ایران‌خودرو نیز از امروز به مدت چهار روز آغاز شد.

  در این طرح خودرو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه شده و موعد تحویل این خودرو به ترتیب از مهر تا اسفند (نوع دستی) و بهمن و اسفند (اتوماتیک)  سال 1400  تعیین شده است.

  در طرح پیش‌فروش مبلغ پیش پرداخت خودرو تارا با گیربکس دستی 143 میلیون و 500 هزار تومان و با گیربکس اتوماتیک 192 میلیون و 500 هزار تومان است. همچنین در این طرح سود مشارکت و انصراف محاسبه نخواهد شد.

  همانند روال قبلی، نفرات برگزیده پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان زمان ثبت‌نام، از طریق قرعه‌کشی و با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد.

  متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت نام در این طرح، می‌توانند به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو (اینجا) مراجعه کنند.

  برای پاسخ‌گویی به سوالات هنگام ثبت‌نام نیز شماره تلفن 02182272727 اختصاص یافته است.

  آمار 11 ماهه ایران‌خودرو

  بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 432 هزار و 6 دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا پایان بهمن‌ماه است.

  برپایه این آمارها، تا پایان بهمن‌ماه 312 هزار و 563 دستگاه در گروه پژو، 48 هزار و 947 دستگاه در گروه سمند، 11 هزار و 664 دستگاه رانا و 50 هزار و 943 دستگاه دنا در ایران‌خودرو تولید شد.

  در مدت یاد شده، این گروه صنعتی همچنین موفق به تولید 94 دستگاه دانگ‌فنگ، سه هزار و 219 دستگاه هایما، چهار هزار و 311 دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و 181 دستگاه پژو 2008 شد.

  در این آمار، تولید 84 دستگاه تارا به عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط