خودروسازی ایلیاریمکس

رونمایی رسمی از اولین مدل ولوو ۲۰۲۲

عصر خودرو- امروز از اولین مدل ولوو ۲۰۲۲ امروز به طور رسمی رونمایی می‌شود.

رونمایی رسمی از اولین مدل ولوو ۲۰۲۲
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ولوو اعلام کرده بود که قصد دارد دومین خودروی الکتریکی خود را در دسامبر سال 2020  بدون اعلام هویت مدل رونمایی کند، اما این اتفاق تا امروز رخ نداد و رمز و رازهای مربوط به آن مانده بود، حال قرار است این رمز و رازها  پایان یابد، زیرا EV جدید امروز در یک برنامه زنده، برای اولین بار به نمایش در می‌آید تا همه ببینند.

  از آنجایی که کراس اوور کوچک شیک قبلاً یک نسخه شارژ کاملاً برقی ایجاد کرده است، تازه وارد جدید، شکل دیگری به خود می‌گیرد. گزارش شده است که این یک "کوپه" همانند XC40 خواهد بود، به این معنی که سقف آن شیب دارتر خواهد بود، در حالی که احتمالاً در‌های عقب را حفظ می‌کند. ادعا شده که این خودرو جدید می‌تواند به نام "C40" نامگذاری شود، اما در حال حاضر هیچ چیز رسمی نیست.

  اگر قرار است چنین باشد، انتظار می‌رود مشخصات فنی یکسانی با XC40  داشته باشد و تا حد زیادی از شارژ استاندارد استفاده کند. گفته شده این خودرو تغییراتی در نمای ظاهری سقف دارد یعنی دارای خط های متفاوتی است اما این خطوط، احتمالاً تأثیر منفی در فضای عقب و ظرفیت بار دارد.

  چندی پیش، هاکان ساموئلسون، مدیرعامل ولوو در مصاحبه با رسانه‌های خارجی، از خودروی جدید EV به عنوان یک ماشین بسیار زیبا با بدنه ساده تر یاد کرد. او ادامه داد که مدل جدید جایگزینی برای V40 متوقف شده، نخواهد بود. همزمان با خبر رونمایی امروز، اطلاعیه مهمی در این خصوص صبح امروز توسط ولوو منتشر شده که آنچه را که رئیس آن اعلام کرده بود، تأیید می‌کند.

  این مارک سوئدی می‌خواهد تا پایان دهه به یک برند کاملاً الکتریکی تبدیل شود و هدف متوسط ​​آن این است که تا سال 2025 فقط EV و PHE بفروشد، برای رسیدن به این هدف اکنون چندین مدل الکتریکی در دست تولید است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط