اطلس خودروکار کلیک

تمهیدات پایان سال مراکز

مراجعه روزانه ۶۵۰۰ راننده جهت انجام معاینه فنی خودرو

عصر خودرو- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به مراجعه روزانه ۶۵۰۰ راننده جهت انجام معاینه فنی خودرو گفت: برخی از مراکز معاینه فنی روزهای جمعه نیز فعال هستند.

مراجعه روزانه ۶۵۰۰ راننده جهت انجام معاینه فنی خودرو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره تمهیدات این ستاد در ماه پایانی سال اظهارداشت: در حال حاضر روزانه 6500 راننده خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده و وضعیت مراجعات و توزیع آن در شرایط عادی قرار دارد.

  وی افزود: به شهروندان توصیه می شود با توجه به اینکه خودروهای تولید داخل سال 95 از سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند شد هر چه سریع تر جهت اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام و مراجعه به مراکز را به انتهای امسال و یا ابتدای سال آینده موکول نکنند.

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران ادامه داد: در روز پنج شنبه 7 اسفند جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان مراکز معاینه فنی بیهقی،الغدیر،خاوران،امام رضا(ع)،بعثت، فدائیان اسلام و واحدهای سیار واقع در هنگام،جیحون، ورداورد،کلاهدوز از ساعت 7:30 تا 14 و مراکز آبشناسان و شهدای زمان اباد از 7:30 تا 17 فعال خواهند بود.

  مقدم گفت: شهروندان جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز،قبل از مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه نمایند.ضمنا در مدت زمان اداری می توانند در صورت هرگونه سئوال با سامانه پاسخگو 96006000 تماس بگیرند.

  مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز معاینه فنی گفت: شهروندان می توانند جهت مدیریت زمان و به حداقل رساندن معطلی با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی با تعیین وقت قبلی به مرکزمورد نظر مراجعه کنند.این سامانه در حال حاضر از طریق سامانه تهران من و سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در دسترس است.

  وی بیان داشت: جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان مرکز معاینه فنی نیایش از سه هفته گذشته در روزهای جمعه از ساعت 7:30 تا14 فعال است و مراجعه کنندگان می توانند تنها از طریق نوبت دهی اینترنتی در روز جمعه به این مرکز مراجعه کنند.تاکید می شود این مرکز در روز جمعه پذیرش حضوری نداشته و مراجعه تنها از طریق نوبت دهی اینترنتی امکان پذیر است.

  مقدم گفت:علاوه بر این مرکز تعدادی از مراکز نظیر بیهقی و آبشناسان در روزهای جمعه فعال است که شهروندان می توانند جهت آگاهی از آخرین وضعیت فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۲۳
    • خودرو امروز ۵۲۲
    • خودرو امروز ۵۲۱
    • خودرو امروز ۵۲۰
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
    آرشیو