اطلس خودروکار کلیک

با تصویب مجلس؛

واردات آمبولانس از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی معاف شد

عصر خودرو- نمایندگان مجلس تصویب کردند که واردات آمبولانس از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی در سال آینده معاف خواهد بود.

واردات آمبولانس از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی معاف شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت عصر امروز سه شنبه، بندهای الحاقی 2، 9 و 10 تبصره 6 را تصویب کردند.

  بر اساس بند الحاقی 10، واردات خودرو آمبولانس توسط اورژانس کشور و هدایای سازمان های بین المللی غیر دولتی به سازمان اورژانس کشور از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی معاف است.

  طبق بند الحاقی 9، درآمد حاصل از صادرات مواد معدنی فلزی – غیر فلزی، محصولات نفتی، گازی و پتروشیمی به صورت خام و نیمه خام در تمام نقاط کشور مشمول مالیات می شود. تعریف و فهرست مواد خام و نیمه خام مذکور به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران تهیه می شود و ظرف مدت سه ماه پس از تصویب این قانون به تصویب هیات وزیران می رسد.

  بر اساس بند الحاقی 2 ، درآمد حاصل از فروش فرآورده های خونی و خدمات آزمایشگاهی سازمان انتقال خون به عنوان درآمد – هزینه تلقی می شود و به مصرف هزینه های مورد نیاز آن سازمان می رسد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط