اطلس خودروکار کلیک

تعریفی متفاوت از فروش و خدمات پس از فروش خودرو

آشنایی با نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

عصر خودرو- برای معرفی نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی) و درک برتری ها و نقاط مثبت این مجموعه، لازم نیست اینجا را با سایر نمایندگی های مدیران خودرو مقایسه کنیم. کافیست نگاهی به گذشته این مجموعه و سابقه قعالیت مدیریت و پرسنل آن داشته باشیم تا بفهمیم با یک مجموعه کامل و بسیار حرفه ای با پتانسیل های قابل توجه طرف هستیم.

آشنایی با نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، داستان به سال 1380 شمسی باز می گردد. زمانی که آقای محمدی فعالیت خود را در بخش بازرگانی شرکت "کرمان موتور" آغاز کرد. فعالیت محمدی در "کرمان موتور" تا جایی ادامه داشت که در سال 1386 مجموعه خدمات پس از فروش مرکزی "کرمان موتور" تحت مدیریت کامل ایشان در آمد. در آن سال ها شرکت "لیفان" تازه به خودروسازی مشغول شده بود و اولین تجربه کاری خود را با "کرمان موتور" پشت سر می گذاشت.

  - شرایط فروش اقساطی محصولات "مدیران خودرو" با 30درصد پیش پرداخت

  طی این سال ها، محمدی نخستین مرکز خدمات پس از فروش ویژه خودروهای "لیفان" را مدیریت می کرد. همچنین خدمات پس از فروش هیوندای‌ورنا و آوانته (راین خودرو) نیز در این مجموعه انجام می شد، اما با آغاز تحریم های بین المللی در اوایل دهه 90 شمسی و توقف تولید خودروهای هیوندای، نقش چینی ها در شراکت "کرمان موتور" پررنگ تر می شد.

  از سال 1393 و با آغاز تولید خودروهای "جک" در ایران، محمدی همزمان با هیوندای، خدمات پس از فروش خودروهای "جک" را نیز در تعمیرگاه مرکزی "کرمان موتور" به جریان انداخت. همه این تجارب و بدعت گذاری ها دست به دست هم داد تا در سال 1394، آقای محمدی که تا پیش از این تعمیرگاه مرکزی "کرمان موتور"  را اداره می کرد، مستقل از این شرکت خودروسازی نمایندگی خودش را با کد 1725 در قلمرو خودروسازی های بزرگ کشور در جاده مخصوص تهران تاسیس کند.

  فضای بسیار بزرگ این نمایندگی، تجهیزات کامل و نیروهای مجرب آن باعث شده بود تا در آن زمان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مجموعه های "کرمان موتور" لقب بگیرد. جالب اینجاست که نمایندگی 1725 "کرمان موتور" در حقیقت شعبه دوم ادراه تحویل این خودروساز بزرگ کشور نیز به حساب می آمد. اینجا روزگاری یکی از بزرگ ترین اداره تحویل های شرکت "کرمان موتور" به شمار می رفت و ویژگی های سخت افزاری این مجموعه نظیر سالن انتظار بزرگ، سوله های تعمیرگاهی، پارکینگ بزرگ خودرو و … با سابقه طولانی فعالیت آقای محمدی و خوش نامی ایشان دست به دست هم داده بود تا شرکت "کرمان موتور" با اعتمادی که به این مجموعه دارد، تعداد زیادی خودرو را در اختیار این نمایندگی قرار داده و علاوه بر بحث مالی، نمایندگی محمدی را در سرمایه معنوی و اعتباری خود نیز شریک کند.

  از سال 1395 و در پی قرارداد "هیوندای" و "کرمان موتور" پس از برجام نیز این مجموعه به یکی از مولتی برندهای "کرمان موتور" تبدیل شد و توانست با ویژگی ها و توانمندی های خاص خودش، سختگیرانه ترین استانداردهای "هیوندای" کره را نیز پاس کند و علاوه بر خودروهای چینی، به خودروهای روز "هیوندای" نیز خدمات بدهد. اما شوربختانه، با شروع مجدد تحریم ها و خداحافظی بیشتر "خودروسازان" بین المللی با بازارخودرو ایران، محمدی که همیشه به تنوع محصول و ارائه خدمات گسترده به خودروهای متنوع عادت کرده بود، تصمیم گرفت در نمایندگی بزرگ خودش با سابقه چندین و چند ساله، با شرکت خودروسازی "مدیران خودرو" که در حال حاضر خودروهای متنوعی در سبد محصول خود دارد همکاری کند و در حقیقت این چرخش سرآغاز فعالیت این مجموعه در خدمات رسانی به مشتریان دیگر خودروساز بزرگ کشور یعنی شرکت "مدیران خودرو" شد.

  استفاده از تجربیات گذشته در نمایندگی مدیران خودرو
  اوژن موتور پارس با تجربه گذشته و توانمندی های متعدد در نظر دارد تا عملکرد متفاوتی را در بحث فروش و خدمات پس از فروش "مدیران خودرو" به نمایش بگذارد.فعالیت این مجموعه که حالا به عنوان نمایندگی 480 "مدیران خودرو" شناخته می شود از چند جهت قابل بحث بوده و نسبت به دیگر نمایندگی های"مدیران خودرو" متمایز است. نخست اینکه در این مجموعه فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات "مدیران خودرو" (چری و ام وی ام) انجام می شود. همچنین این مجموعه همچون بسیاری از نمایندگی های "مدیران خودرو" فقط محدود به فروش یا خدمات پس از فروش نیست و این 2 فرایند در کنار هم در نمایندگی 480 "مدیران خودرو" محمدی انجام می شوند.

  وقتی به نمایشگاه یا شوروم این نمایندگی که با ساختمان شیشه ای و معروفش در جاده مخصوص شناخته می شو پا می گذاریم، انواع محصولات جدید "مدیران خودرو" از جمله خودروی تیگو 7، آریزو 6، آریزو 5، ام‌وی‌ام X33 جدید، ام‌وی‌ام X22 جدید، ام‌وی‌ام 315 اتوماتیک جدید و خودروی X55 در این شوروم قابل مشاهده هستند. پس در قدم اول به این نتیجه می رسیم که آقای محمدی به نخستین هدفش که ارائه سبدی متنوع از خودروها به مشتریان بوده رسیده است.

  شرایط فروش اقساطی خودرو همواره برقرار است
  مدیران خودرو از اولین و تنها شرکت های خودروسازی به شمار می رود که همواره خودروهایش را با اقساط بلند مدت و سودهای مشابه سود بانکی عرضه می کند. این شرایط فروش متنوع تقریبا همیشه برقرار بوده و حتی در شرایط فعلی بازار و صنعت خودرو که بیشتر شرکت ها تنها به صورت نقدی اقدام به فروش می کنند، شرایط فروش "مدیران خودرو" همچنان برقرار است.

  در حقیقت "مدیران خودرو" به مصرف کننده نهایی اهمیت می دهد و با این کار در تلاش است واسطه ها را حذف کند. نمایندگی 480 محمدی هم به عنوان یک نمایندگی پرقدرت و برجسته مدیران خودرو، خودروهای ام‌وی‌ام و "چری" را با شرایط اعلامی از سوی شرکت به فروش می رساند و هیچ محدودیتی در فروش خودروها ندارد.

  هم اکنون اوژن موتور محصولات موجود را با اقساط بلندمدت و کوتاه مدت با تنوع بالا عرضه می کند. با مراجعه به نمایندگی 480 "مدیران خودرو" (محمدی) می توانید با پیش پرداخت کم صاحب هر یک از محصولات "مدیران خودرو" شوید و با توجه به میزان درآمد و توان مالی، انواع شرایط باز پرداخت را با سود منطقی و مشابه سود بانکی انتخاب کنید. هریک از خودروها ننیز در این شرایط فروش تا 30 روز کاری تحویل می شوند. این در حالی است که افراد دارای شفل های خاص، مثل پزشکان می توانند از شرایط فروش متفاوتی برخوردار شوند و خودروی مورد نظر را با اقساط و پیش پرداخت متفاوت تهیه کنند.

  سابقه ای درخشان در خدمات پس از فروش خودرو
  اما یکی دیگر از ویژگی های مثبت این مجموعه که سال ها در آن سابقه ای درخشان دارد، بحث خدمات پس از فروش است. زیرساخت های نمایندگی محمدی در این سال ها حسابی تقویت شده و حالا تجهیزات پیشرفته و کامل تعمیرگاهی در فضایی بسیار بزرگ و استاندارد دور هم جمع شده اند تا مراجعه کنندگان در نمایندگی 480 شاهد بالاترین سطح خدمات پس از فروش خودرو باشند.

  بیش از 16 "جک" تعمیرگاهی در این مجموعه نوید قابلیت پذیرش تعداد بیشتر خودرو نسبت به سایر نمایندگی ها را می دهد. با مراجعه به اینجا لازم نیست با ترس و لرز خودروی خود را وارد تعمیرگاه کنید یا برای مراجعه به نمایشگاه، دنبال جای پارک برای خودروتان بگردید. این مجموعه در فضایی حدود 8000 متر مربع واقع شده و پارکینگ بزرگ و سوله های بزرگ تعمیرگاهی با فضای عالی از جمله ویژگی های بارز آن به شمار می روند.

  پتانسیل نمایندگی 480 "مدیران خودرو" به همینجا ختم نمی شود. تکنسین ها و کارکنان با تجربه و توانمند که سال ها در نمایندگی "کرمان موتور" فعالیت کرده اند و در این مجموعه پیشرفت کرده اند و آموزش دیده اند، در اینجا مشغول به کارند. همچنین بهترین تکنسین ها و متخصصان خودروهای ام‌وی‌ام و "چری" نیز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به محصولات مدیران خودرو، به این مجموعه اضافه شده اند.

  جالب است بدانید در دوره ای که این مجموعه وظیفه خدمات رسانی به محصولات "کرمان موتور" را بر عهده داشته، به خبره بودن در تعمیر گیربکس اتوماتیک شهرت داشته و حتی یک اتاق ایزوله برای تعمیر گیربکس اتوماتیک نیز در این مجموعه ساخته و تجهیز شده است تا خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک را حتی بهتر از تعمیرگاه مرکزی "کرمان موتور" ارائه دهد.

  با توجه به وجود این زیرساخت ها و تجربه این مجموعه خدماتی در تعمیر خودروهای چینی، پیش بینی می شود که نمایندگی 480 محمدی در تعمیر و خدمات پس از فروش خودروهای ام‌وی‌ام و "چری" نیز حرف اول را میان سایر نمایندگی ها بزند.

  یک مرکز صافکاری و نقاشی مجهز
  علاوه بر خدمات تعمیرگاهی و مکانیکی، یک بخش بسیار بزرگ و مجهز صافکاری و نقاشی نیز در این مجموعه تعیبه شده که از پیشرفته ترین و مهمترین تجهیزات از جمله اتاق رنگ، دستگاه های حرفه ای شاسی کشی پنوماتیک، ابزارها و تجهیزات مربوط به صافکاری مدرن و صافکاری PDR و … بهره می برد. مجموعه صافکاری و نقاشی این نمایندگی مجهز به پیشرفته ترین ابزار صافکاری مدرن از جمله صافکاری PDR است.

  همچون قسمت تعمیرگاه، در بخش صافکاری و نقاشی نیز تنها تجهیزات پیشرفته و کامل نیستند که نتیجه کار را دلچسب می کنند. در این مجموعه از با تجربه ترین و ماهرترین صافکار و نقاش ها استفاده می شود و سابقه تکنسین های این بخش نیز همچون تکنسین های تعمیرگاه قابل توجه است.

  پذیرایی در محیطی آرامش بخش
  مالکان خودروهای ام‌وی‌ام و "چری" با مراجعه به این مجموعه، علاوه بر اینکه خیالشان از تعمیر خودرو و خدمات ارائه شده راحت است، می توانند در فضایی راحت و آرامش بخش منتظر انجام فرایندهای لازم و در نهایت تحویل خودرویشان باشد. مشتریان در زمان انتظار در این مجموعه می توانند از امکانات متعددی نظیر کافی شاپ و رستوران در اتاق انتظار بزرگ این مجموعه استفاده کنند.

  --
  نمایندگی 480 "مدیران خودرو" (محمدی)
  آدرس سایت : www.ozhanmotor.ir
  آدرس: تهران – کیلومتر 10 اتوبان لشگری (جاده مخصوص کرج) به سمت تهران، لاین کندرو روبروی رنگ هاویلوکس – نمایندگی 480 "مدیران خودرو" (محمدی)
  تلفن: 44515959 – 021

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۲۳
    • خودرو امروز ۵۲۲
    • خودرو امروز ۵۲۱
    • خودرو امروز ۵۲۰
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو