اطلس خودروکار کلیک

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

پیگیر عرضه خودرو در بورس هستیم

عصر خودرو- عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس با بیان اینکه پیگیر عرضه خودرو در بورس هستیم، گفت: چاره‌ای جز این اقدام نداریم و باید هرچه سریع‌تر در این زمینه اقدام شود چرا که برهم ریختگی بازار خودرو به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

پیگیر عرضه خودرو در بورس هستیم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان، جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه همچنان شاهد دلالی در بازار خودرو هستیم، اظهار داشت: با وجود این مشکلات باید تلاش کنیم تا خودرو در بورس عرضه شود، چراکه برهم ریختگی بازار خودرو به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

  این نماینده مجلس با بیان اینکه دلالان خودرو، بازار خودرو را به بی‌راهه می‌برند، تصریح کرد: به اعتقاد بنده وقت آن رسیده که خودرو در بازار بورس عرضه شود چراکه این امر می‌تواند به دلالی در این بخش خاتمه دهد.

  عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به واسطه ارائه خودرو در بورس، قیمت خودرو واقعی خواهد شد، ادامه داد: ارائه خودرو در بازار بورس باعث شفافیت در قیمت تمام شده خودرو خواهد شد.

  نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه به واسطه خودرو در بورس، بازار خودرو تنظیم خواهد شد، تصریح کرد: در صورتی که خودرو وارد بازار بورس شود، بسیاری از مشکلات این بازار حل و فصل خواهد شد.

  کوچکی‌نژاد با بیان اینکه پیگیر عرضه خودرو در بورس هستیم، بیان داشت:ما چاره‌ای جز این اقدام نداریم و باید هرچه سریعتر در این زمینه اقدام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط