اطلس خودروکار کلیک

چند درصد پروتکلهای بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری رعایت شد؟

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور گفت: در ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری ۹۵ درصد پروتکلهای بهداشتی رعایت شد همچنین در بحث تردد شبانه ۸۳ درصد مردم پروتکلها را رعایت کردند.

چند درصد پروتکلهای بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری رعایت شد؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، سردار سیدکمال هادیانفر صبح امروز در همایشی در ستاد راهور نیروی انتظامی در تشریح اقدامات پلیس راهور در مقابله با بیماری کرونا اظهار کرد: همگام با دنیا در ایران نیز پنج گام برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با محوریت وزارت بهداشت انجام شد.

  رئیس پلیس راهور تصریح کرد: اعمال محدودیتهای کرونایی در کشور در سه مرحله انجام شد، ابتدا این طرح در نوروز صورت گرفته، مرحله دوم از 12 آبان و مرحله سوم نیز این کار از آذر اعمال شد.

  وی افزود: در ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری 95 درصد پروتکلهای بهداشتی رعایت شد همچنین در بحث تردد شبانه 83 درصد مردم پروتکلها را رعایت کردند.

  این مقام انتظامی با بیان اینکه اگر کرونا شیوع پیدا نمی‌کرد شاید شاهد کاهش بیشتر جان‌باختگان سوانح رانندگی بودیم، گفت: در 10 ماهه سال جاری 16 درصد در جان‌باختگان تصادفات کاهش داشته‌ایم.

  هادیانفر ادامه داد: 51 درصد فوتی‌های سوانح رانندگی در صحنه تصادف، 6 درصد حین انتقال به مرکز درمانی و 43 درصد حین درمان جان خود را از دست می‌دهند.

  رئیس پلیس راهور با بیان اینکه نگران وضعیت نوروز و سال آینده درباره سفرها هستیم، خاطرنشان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات باز هم برخی از مردم سفر می‌کنند.

  وی با بیان اینکه وزرای بهداشت بسیاری از کشورهای مدعی در ایام شیوع کرونا استعفا داداه و کار را رها کردند، عنوان کرد: دکتر نمکی در این شرایط سخت و تحریم مردانه ایستادگی کرده و اوضاع را مدیریت کردند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط