اطلس خودروکار کلیک

وعده حل اختلال سیستم پیامکی اتوبوسرانی شهر تهران

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران درباره اختلال سیستم پیامکی اعلام زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه، گفت: برای حل این مشکل موضوع بازنگری در سیستم پیامکی را پیگیری خواهم کرد.

وعده حل اختلال سیستم پیامکی اتوبوسرانی شهر تهران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از تسنیم، محمود ترفع درباره اختلال سیستم پیامکی اعلام زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه، اظهار کرد: سیستم پیامکی هیچ تغییری نکرده اما به دلیل اینکه تعداد مسافران کاهش یافته است، اتوبوس ها به اندازه قبل فعال نمی شوند.

  وی ادامه داد: برنامه تخصیص ناوگان در هر یک از خطوط اتوبوسرانی مشخص است؛ به عنوان مثال پیش بینی شده که یک خط باید با 15 دستگاه اتوبوس فعال باشد اما به دلیل کاهش تعداد مسافران، بخشی از اتوبوس ها خدمات رسانی می کنند زیرا فعالیت کامل ناوگان برایشان مقرون به صرفه نیست به همین دلیل سیستم پیامکی پاسخ صحیحی نمی دهد.

  وی در پاسخ به اینکه با توجه به تداوم وضعیت کرونایی و کاهش مسافران امکان اصلاح سیستم زمانی پیامکی میسر نیست، گفت: امیدواریم کرونا هرچه زودتر از بین برود تا همه چیز به روال عادی بازگردد ولی برای حل این مشکل موضوع بازنگری در سیستم پیامکی را پیگیری خواهم کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط