اطلس خودروکار کلیک

توصیه پلیس راهور به مردم برای سفر‌های ضروری و غیرضروری

عصر خودرو- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: با توجه به بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی جاده‌ها وجود دارد و رانندگان باید با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در جاده‌ها تردد کنند.

توصیه پلیس راهور به مردم برای سفر‌های ضروری و غیرضروری
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش شدید دما در قسمت‌هایی از نیمه غربی و شمالی و شمال شرقی از امروز تا پایان هفته، به هموطنان توصیه می‌شود از سفر‌های غیرضروری در جاده‌های این استان‌ها خودداری و در صورت سفر حتما تجهیزات زمستانی خودرو خصوصا زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

  وی ادامه داد: با توجه به بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی جاده‌ها متصور است و رانندگان باید با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در این جاده‌ها تردد نمایند. توصیه می‌گردد قبل از حرکت از پر بودن باک سوخت خودرو اطمینان حاصل کنند.

  سرهنگ شیرانی یادآور شد: تیم‌های پلیس راه و همکاران زحمتکش در بخش‌های راهداری و سایر سازمان‌های امدادی آمادگی کامل برای خدمت رسانی و امداد را کسب کردند و در تلاش هستند در طول جاده‌ها مشکلی ایجاد نشود.

  وی تاکید کرد: رانندگان با تیم‌های پلیس راه و سایر سازمان‌های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و قبل از سفر از آخرین وضعیت جاده‌ها مطلع شوند و به اطلاعیه‌های صادره در خصوص وضعیت جاده‌ها توجه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط