اطلس خودروکار کلیک

اسامی منتخبین فردا اعلام می‌شود

قرعه‌کشی ۶ محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد

عصر خودرو- قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۶ محصول سایپا انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا، چهارشنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

قرعه‌کشی ۶ محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، قرعه کشی طرح فروش 6 محصول سایپا شامل سایپا 151، تیبا صندوق دار و 4 مدل وانتنیسان با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این شرکت خودروسازی برگزار شد.

  در طرح فروش سایپا 356 هزار و83 نفر شرکت کردند که 355 هزار و 35 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

  ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ده هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه کشی باشد 20 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

  در این طرح هزار دستگاه خودرو تیبا صندوق دار عرضه می‌شود. علاوه بر این 500 دستگاه سایپا 151، 4500 دستگاه نیسان تک سوز، 2700 دستگاه نیسان تک سوز آپشنال، 800 دستگاه نیسان دوگانه سوز و 500 دستگاه نیسان دوگانه سوز آپشنال عرضه می شود.

  اسامی منتخب ششمین طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا، چهارشنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

  گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط