اطلس خودروکار کلیک

ایمنی برجسته محصولات آریزو

عصر خودرو- همواره در کشورهای دنیا امنیت خودرو از مهم ترین فاکتورهای خرید خودرو بوده و خریداران با هر فرهنگ و ملیتی به این نکته مهم و اهمیت آن واقف هستند.

ایمنی برجسته محصولات آریزو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، متاسفانه در بازار خودروی ایران عمده خودروها از امنیت پایینی برخوردار هستند که نتیجه آن افزایش نرخ مرگ و میر سالانه در تصادفات رانندگی میباشد.

  خودروهای خانواده آریزو در سگمنت خود دارای امتیاز 5 ستاره کامل ایمنی از موسسه معتبر C-Ncap میباشند که خیال خریدار از بابت موضوع امنیت راحت خواهد بود.

  این خودروها مجهز به کیسه های هوای راننده وسرنشین جلو و پرده ایی میباشند .گفتنی است که در بدنه این خودروها از آلیاژ مقاوم با صلبیت بالا استفاده میشود که در مقایسه با سایر خودروهای رایج بازار امنیت به مراتب بالاتری را برای سرنشینان خودرو به همراه دارد.

  ترکیب شاسی مقاوم و بدنه مستحکم و کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و پرده ایی و انبوهی از سیستم های کنترلی موجود در خودروهای آریزو خیال راننده و سرنشینان این خودروها راحت خواهد بود.

  گفتنی است این محصولات از جدیدترین سستم های ایمنی مانند ESP-TCS-HHC-EBD-EBA-ABS  بهره میبرند که در نتیجه خودرو همواره در حالت پایدار و تحت کنترل راننده قرار دارد.

  نکته مهم شاسی این خودروها بدنه قفسه ای شکل میباشد که بیش از 60 درصد بدنه از فولاد مقاوم ساخته شده است که اطمینان بخش امنیت برجسته خودروهای آریزو میباشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط