اطلس خودروکار کلیک

دستورالعمل جدید برای محدودیت کرونایی در جاده‌ها ابلاغ نشده ‌است

عصر خودرو- رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: با توجه به زرد شدن وضعیت اغلب شهرهای این استان تاکنون دستورالعمل جدیدی از ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص نحوه اعمال محدودیت‌های کرونایی در جاده‌های این استان ابلاغ نشده ‌است.

دستورالعمل جدید برای محدودیت کرونایی در جاده‌ها ابلاغ نشده ‌است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ حسین میش‌مست افزود: در حال حاضر طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای استان مانند روزهای قبل در حال اجراست.

  وی ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته 221 دستگاه خودرو در اجرای این طرح در جاده‌های این استان جریمه پنج میلیون ریالی شدند.

  رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: همچنین طی این مدت رانندگان هزار و 309 دستگاه خودرو نیز پیامک تذکر دریافت کردند و 891 دستگاه خودرو از جاده‌های استان بازگردانده شدند.
  طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی و ممنوعیت رفت و آمد درون شهری از ساعت 21 تا چهار بامداد روز بعد همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه گذشته در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی در حال اجراست.
  براساس آخرین آمار رسمی تاکنون یک میلیون و 237 هزار و 474 نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 101 نفر از بیماران مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در کشور به 55 هزار و 438 نفر رسیده است.

  همچنین تاکنون یک میلیون و جهار هزار و 326 نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط