اطلس خودروکار کلیک

رئیس بیمه مرکزی خبر داد:

۲۳ میلیون خودرو در کشور بیمه شخص ثالث دارند

عصر خودرو- سلیمانی گفت: حدود ۲۵ میلیون خودرو در کشور وجود دارد که ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو تحت پوشش بیمه شخص ثالث هستند.

۲۳ میلیون خودرو در کشور بیمه شخص ثالث دارند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز برنامه‌ی همکاری بیمه ایران و شرکت ایساکو جهت بهره‌برداری و پیاده‌سازی پلتفرم جامع مکان‌محور در حوزه ارائه خدمات‌رسانی سیار به مشتریان و زیان‌دیدگان حوادث رانندگی در سراسر کشور برگزار شد.

  سلیمانی رئیس بیمه مرکزی در این برنامه اظهار کرد: وقتی وضعیت بیمه را بررسی می‌کنیم، متوجه می‌شویم که از 60 هزار میلیارد پرتفوی بیمه در سال 98 حدود 20 هزار میلیارد تومان مربوط به خودرو‌های شخص ثالث بوده است.

  وی ادامه داد: حدود 25 میلیون خودرو در کشور وجود دارد که 23 میلیون و 500 هزار خودرو تحت پوشش بیمه شخص ثالث هستند. ما در بخش صدور بیمه نامه‌ها مشکلی نداریم. اما یکی از بزرگترین دغدغه صنعت بیمه مربوط به بخش پرداخت خسارت می‌شود.

  این مقام مسئول در پایان گفت: اگر در زمینه پرداخت خسارت‌ها بتوانیم به درستی عمل کنیم، می‌توانیم اظهار امیدواری در بخش صنعت بیمه داشته باشیم. در حال حاضر صدور بیمه نامه به صورت آنلاین صادر می شود و  نیاز است پروسه پرداخت خسارت‌ نیز به صورت آنلاین انجام شود؛ از این رو باید مکانیزم پرداخت خسارت را درست کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط