اطلس خودروکار کلیک

ترافیک سنگین در محور تهران- فشم

عصر خودرو- مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای از بروز ترافیک سنگین در محور تهران – فشم محدوده رودک خبر داد.

ترافیک سنگین در محور تهران- فشم
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، این مرکز درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اعلام کرد: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2 هزار و 250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  تردد روان در محورهای هراز و کندوان

  مرکز مدیریت راه‌ها در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شمال نیز اعلام کرد: دوربین‌های نظارت تصوری تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

  آزادراه‌ تهران-کرج پرترددترین ‌جاده کشور

  بر اساس اعلام این مرکز، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه‌ تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین به ثبت رسیده است.

  کاهش 6 درصدی ترافیک جاده‌ها

  کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزارو 278 دستگاه ترددشمار جاده ای نیز نسبت به روز قبل 6.1 درصد کاهش نشان می دهد که در این مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 19 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح بوده است.

  انسداد جاده ای

  براساس اعلام مرکز مدیریت راه ها، محور سروآباد-پاوه، جاده پونل - خلخال، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور وازک-بلده در مازندران و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است تا ترافیک عبوری در این محورهای نداشته باشیم.

  همچنین جاده شهداد - نهبندان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم‌آباد-پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور پدافند جنوب غرب - امیدیه‌ در استان خوزستان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود گزارش شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط