اطلس خودروکار کلیک

دستگیری سارق سابقه دار خودرو با کشف ۱۰۰ فقره سرقت

عصر خودرو- رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه دار محتویات داخل خودرو و کشف ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

دستگیری سارق سابقه دار خودرو با کشف ۱۰۰ فقره سرقت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی گفت: پرونده‌ای با موضوع سرقت داخل خودرو به دادخواهی یک شهروند خانم، به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل و برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی قرار می‌گیرد.
  از شاکی تحقیقات به عمل آمده که بیان داشت: خودروی پرایدم را نبش خیابان رازانی پارک، و در زمان مراجعت، متوجه شدم یک نفر جوان با قدی بلند در حال سرقت لوازم خودروام می‌باشد که با مشاهده من لوازم داخل داشبورد و ضبط خودرو که ارزشی در حدود 3 میلیون تومان داشت را برداشته و متواری می‌شود.
  سرهنگ مجیدی گفت: با ثبت اظهارت شاکی کارآگاهان تحقیقات خود را معطوف به کشف و پی جویی جرم کرده و پس از بازدید میدانی صحنه سرقت مشخص می‌گردد سرقت توسط یکی از مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار به نام مصطفی صورت گرفته است.
  با شناسایی مجرم کارآگاهان با بهره گیری از شیو‌های نوین کشف جرم موفق می‌شوند مخفیگاه مصطفی که یکی از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو بود را شناسایی نمایند که با هماهنگی مقام قضایی و در عملیاتی پلیسی و غافلگیرانه در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می‌گردد.
  مصطفی پس از دستگیری به جرم خود معترف و اظهار داشت: علاوه بر سرقت از شاکی یکصد فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو دیگر نیز انجام داده ام و اموال را به صورت دست فروشی به رهگذران به فروش رسانده ام.
  رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با اعتراف صریح مصطفی به بزه انتسابی و شناسایی سایر شکات مشخص شد ارزش ریالی مجموع سرقت‌ها بیش از 200 میلیون تومان می‌باشد که برابر دستور مقام محترم قضایی متهم روانه زندان گردید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط