اطلس خودروکار کلیک

فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در محدودیت‌های کرونایی ادامه دارد

عصر خودرو- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: فعالیت مراکز معاینه فنی پایتخت همزمان با آغاز محدودیت‌های مربوط به کرونا ادامه دارد.

فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در محدودیت‌های کرونایی ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره فعالیت مراکز معاینه فنی همزمان با اجرای محدودیت‌های کرونایی در پایتخت، اظهار داشت: معاینه فنی به عنوان خدمات زیرساختی در بحث کنترل خودروها محسوب می‌شود و در مجموعه مشاغل گروه یک قرار دارد لذا ما نیز تابع تصمیمات دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و در این ایام ادامه فعالیت مراکز معاینه فنی را خواهیم داشت.

  وی افزود: در حال حاضر سعی شده بدون خدشه‌دار شدن و توقف، خدمت‌رسانی به مردم، نیروهای کار فعال در مراکز معاینه فنی را بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی به یک سوم تقلیل دهیم تا به سهم خود به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کرده باشیم.

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران خاطرنشان کرد: شهروندان جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز معاینه فنی قبل از مراجعه، به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند همچنین در مدت زمان اداری می‌توانند در صورت هر نوع سوال با سامانه و شماره تلفن 96006000 تماس بگیرند.

  مقدم در مورد میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی گفت: از ابتدای سال تا پایان آبان رانندگان یک میلیون و 114 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده‌اند که در مقایسه با سال گذشته حدود 2 درصد افزایش داشته است.

  وی بیان داشت:‌در حال حاضر نیز روزانه 4500 راننده خودرو جهت معاینه فنی خودردوهایشان به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کنند که وضعیت مراجعات در شرایط عادی قرار دارد و تقریبا هم مراکز فاقد صف انتظار هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط