اطلس خودروکار کلیک

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو:

قیمت خودرو تا هفته آینده کاهش خواهد یافت

عصر خودرو- رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: قیمت خودرو از هفته گذشته تاکنون روند نزولی دارد و این کاهش قیمت‌ها همچنان ادامه دار خواهد بود.

قیمت خودرو تا هفته آینده کاهش خواهد یافت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودرو روند نزولی دارد، گفت: این روزها قیمت طلا، سکه و همچنین دلار روند نزولی دارد و از آن جهت بر قیمت خودرو بسیار تاثیر گذاشته است.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو  بیان کرد: قیمت خودرو از هفته گذشته تاکنون روند نزولی دارد و این کاهش قیمت ها همچنان ادامه دار خواهد بود.  در هفته های آینده این کاهش ها بیشتر خواهد شد.

  این مقام مسئول تشریح کرد: با کاهش قیمت ها خریدار در بازار رویت خواهد شد؛ اما فروشنده ها کم هستند و افراد به دلیل اینکه خودرو را با قیمت بیشتر خریده اند، از فروش آن خودداری می کنند تا شاید به قیمت بیشتر برسد.

  موتمنی با بیان اینکه کرونا تاثیرات منفی زیادی بر بازار خودرو گذاشت، گفت: با تشدید محدودیت  های کرونایی بازار خودرو بدتر خواهد شد و این روند ادامه دار است. در هفته های آینده قیمت خودرو منطقی خواهد شد و با قیمت های منطقی تری خرید و فروش خواهد شد.

  این مقام مسئول در خصوص قیمت خودرو در بازار، گفت: هم اکنون کوئیک دنده‌ای( کوییک R ) با قیمت 153 میلیون تومان، هایما s 7 با قیمت 780 میلیون تومان، سمند سورن 245 میلیون تومان،  پژو پارس lx به قیمت 245 میلیون تومان، پژو 206 تیپ5با قیمت 280 میلیون تومان و پژو 206 وی 8 نیز با قیمت 278 میلیون تومان معامله می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور