اطلس خودروکار کلیک

کشف انبار ۱۴۰ میلیاردی قطعات خودرو!

عصر خودرو- فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک انبار لوازم و قطعات خودرو به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر کرمان خبر داد.

کشف انبار ۱۴۰ میلیاردی قطعات خودرو!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ررکنا، سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران انتظامی کلانتری 11 فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با انجام یک سری کار تحقیقاتی از دپو و احتکار قطعات و لوازم خودرو در ساختمانی به متراژ 3 هزار متر مربع در مرکز شهر کرمان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت خبر و با هماهنگی دستگاه قضائی در بازرسی از محل، موفق شدند بیش از 120 هزار قطعه لوازم خودرو احتکار شده را کشف کنند.

  سردار ناظری با اشاره به اینکه پلیس کرمان، مبارزه با قاچاق کالا در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را همواره در دستور کار خود دارد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را بالغ بر 140 میلیارد ریال برآورد کردند.

  فرمانده انتظامی استان کرمان در خاتمه ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس از آنان خواست درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط