اطلس خودروکار کلیک

کارنیوال/سدونا لیموزین؛

حضور یک محصول لوکس جدید در لیست فروش کیا موتورز +عکس

عصر خودرو- به تازگی تصاویری از خاص ترین تریم خودروی جدید کیا با برند کارنیوال-سدونا با نام های لیموزین منتشر شده که خبر از یک مینی ون لوکس در محصولات خودروساز کره ای می دهد.

حضور یک محصول لوکس جدید در لیست فروش کیا موتورز +عکس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید روی سقف خارجی افزایش ارتفاع و تغییرات ظاهری را داریم که فضای بیشتری در قسمت داخل کابین برای ارائه جزئیات و نورپردازی لوکس در قسمت سقف ایجاد کرده است. صندلی های ردیف دوم کاپیتانی شده اند و امکان تغییرات جانمایی با توجه به سفارش مشتری نیز در نظر گرفته شده است.

نمایشگر 21.5 اینچی ویژه سیستم سرگرمی، سیستم تهویه و بهبود کیفیت هوای داخل کابین به همراه نورپردازی ویژه در حالت استاندارد ارائه می شود.

از امکانات ایمنی محصول نیز می توان به هشدار خروج از خط، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده، سنسور هشدار برخورد از جلو با توانایی تشخیص عابر، خودرو و دوچرخه سوار، سطح 2 رانندگی خودران، سیستم هوشمند کنترل درب جانبی هنگام نزدیک شدن خودروهای دیگر و ... اشاره کرد.

این محصول با مدل 2021 ابتدا برای بازار کره جنوبی و سپس در بازار آمریکا عرضه خواهد شد. قیمت دقیق مینی ون لیموزین هنوز مشخص نشده است.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط