اطلس خودروکار کلیک

سرهنگ شیرانی تشریح کرد؛

محدودیت تردد در بجنورد-آشخانه

محورهای البرز و مازندران برفی هستند

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در محورهای مواصلاتی را تشریح کرد و گفت: از ۲۴ و ۲۵ آبان ماه در محور بجنورد-آشخانه محدودیت تردد داریم.

محدودیت تردد در بجنورد-آشخانه
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی اظهار داشت: در تاریخ 25 و 26 آبان ماه از ساعت 8 الی 18 محور بجنورد- آشخانه به منظور اجرای پروژه دو بانده کردن حدفاصل کیلومتر 11 تا 13 مسدود و در زمان اجرای عملیات تردد از محورهای جایگزین (محور قدیم بجنورد به آشخانه) انجام می‌شود.

  وی افزود: در ساعت 3:30 بامداد امروز در استان یزد در محدوده پلیس راه اردکان- نائین در محور عقدا-نائین یک تصادف جرحی گزارش شده است که مربوط به واژگونی اتوبوس اسکانیا که از مسیر کرمان به تهران در حال حرکت بود، است. این تصادف سه مجروح داشت و علت آن در دست بررسی است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به رانندگان توصیه کرد در مواقع بارانی به دلیل اینکه جاده‌ها لغزنده هستند از سرعت مطمئنه در رانندگی خود استفاده کنند.

  سرهنگ شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی گفت: شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های البرز و مازندران هستیم.

  وی در پایان تصریح کرد: همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و گیلان گزارش شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط