اطلس خودروکار کلیک

با برترین فناوری‌های روز جهان ارائه می‌شود؛

خدمات تخصصی صافکاری و رنگ خودرو ویژه کلیه محصولات کیا

عصر خودرو- شرکت‌ها اطلس خودرو، در ادامه گسترش خدمات خود، با تجهیز سایت‌های تخصصی صافکاری و نقاشی خود، خدمات ویژه‌ای را به مالکین محصولات کیا ارائه می‌کنند.

خدمات تخصصی صافکاری و رنگ خودرو ویژه کلیه محصولات کیا
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این مجموعه با استفاده از پرسنل مجرب در بخش‌های مختلف و بهره‌مندی از آخرین امکانات و فناوری، استفاده از قطعات اصلی، فضای مناسب جهت پذیرش خودرو، ارائه خدمات واکس و پولیش و همچنین سرامیک و کاور بدنه خودرو، سعی بر آن دارد خدمات خود را با کیفیت هر چه بیشتر ارائه کند تا مشتریان با رضایت و آرامش کامل از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.
  در این مجموعه کلیه خدمات نقاشی با استفاده از آخرین فناوری اتاق رنگ و با ضمانت کیفی یکساله ارائه می‌شود.
  بخشی از خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل موارد زیر است:
  دمونتاژ
  در مرحله دمونتاژ، خودرو پس از وارد شدن به سالن صافکاری، قطعات آسیب دیده آن جهت سفارش‌گذاری توسط تکنسین مجرب باز می‌شود.
  شاسی کشی
  شاسی کشی یکی از مراحل سخت و پیچیده در صافکاری خودرو محسوب می شود که اگر به صورت صحیح انجام نگیرد، معایبی در خودرو به وجود خواهد آمد که قابل جبران نیست. در این واحد، شاسی کشی بصورت حرفه‌ای و با دستگاه‌ها و پمپ های باد انجام می‌پذیرد.
  صافکاری بی رنگ
  در این مرحله، قسمت‌های دوبل خودرو بدون شکافته شدن، توسط دستگاه‌های تخصصی، صافکاری می‌شود.
  آماده سازی قبل از رنگ
  مراحل رنگ آمیزی اجزاء خودرو:
  - تمیز کردن محل مورد نظر برای رنگ‌آمیزی
  - پاشش آستر
  - سمباده کاری آستر
  - پاشش رنگ
  - پاشش کیلر
  نقاشی
  جهت نقاشی خودرو و یا قطعات منفصله، ابتدا محل پاشش رنگ توسط محلول‌های تخصصی، پاکسازی و چربی‌زدایی شده و در ادامه عملیات پاشش رنگ و در نهایت پاشش کیلر انجام می‌شود.
  اتاق رنگ
  برای رنگ کردن بدنه خودرو با بهترین کیفیت، به یک محیط کاری مناسب و به دور از هرگونه آلودگی نیاز است. همچنین برای یک دست شدن رنگ بدنه خودرو و جلوگیری از پاشش ذرات اضافی رنگ در روش پخت یکنواخت و یک دست، نیاز به اتاق رنگ و پخت دو منظوره است.
  مشتریان گرامی، جهت دریافت این خدمات می‌توانند به نشانی: تهران، کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج، خیابان شانزدهم جنوبی، نبش خیابان دوم مراجعه و یا به شماره: 02148645569 – 02148645570 تماس حاصل فرمایند و یا به وبسایت www.atlaskhodro.com مراجعه نمایند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط