اطلس خودروکار کلیک

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران خبر داد؛

افزودن ۲۵۰ اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت

عصر خودرو- ترفع از اضافه شدن ۲۵۰ اتوبوس و مینی بوس و بازسازی ۴۰۰ اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.

افزودن ۲۵۰ اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود ترفع مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران با بیان اینکه با احتساب 100 اتوبوسی که اخیرا از آن‌ها رونمایی شده، تعداد 250 اتوبوس و مینی بوس ظرف سه ماه آینده به اتوبوسرانی تهران اضافه خواهد شد، گفت: مینی بوس‌ها به خط‌هایی خواهند رفت که اتوبوس برای آن‌ها زیاد و مسافر کم است و اتوبوس‌های خطوطی که مینی بوس به آن‌ها اضافه می‌شود به علاوه‌ اتوبوس‌های جدید به خطوطی که به ناوگان بیشتر و نوسازی نیاز دارند، می‌روند.

  وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان سال باید 400 اتوبوس اورهال شوند، افزود: بازسازی تعداد 100 اتوبوس براساس قراردادی که با بخش خصوصی به امضاء رسیده انجام خواهد شد و تعداد آن رو به افزایش است و همچنین تعدادی نیز از طریق تعمیرگاه‌های اتوبوسرانی بازسازی خواهند شد.

  وی افزود: قبل از شیوع ویروس کرونا اتوبوس‌های ما شلوغ بودند و در حال حاضر هم همین وضعیت وجود دارد، آن هم به خاطر این است که مردم در خیابان‌ها حضور دارند و باید به محل کار خود بروند.

  مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران تصریح کرد: علاوه بر وضعیتی که کرونا به وجود آورده، افزایش نرخ ارز، تحریم و کاهش مسافر موجب شده تا بخش خصوصی نتواند به فعالیت خود با اتوبوس‌های بیشتری ادامه دهد و دولت اگر می‌خواهد این اتوبوس‌ها فعالیت بیشتری داشته باشند باید به آن‌ها یارانه بدهد تا فاصله گذاری بیشتری ایجاد شود.

  وی افزود: متأسفانه هیچ کمکی به ما انجام نشده، اما از ما توقع دارند که فاصله گذاری را به وجود بیاوریم و اتوبوس هایمان را بیشتر کنیم.

  ترفع بیان کرد: 100 اتوبوس و مینی بوس جدیدی که خریداری شده باید شماره گذاری شوند، بر روی آن‌ها دستگاه کارتخوان، جی پی اس و ... نصب شود که امیدواریم تا یکم آذر ماه به خطوط اضافه خواهند شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    • خودرو امروز ۵۰۹
    • خودرو امروز ۵۰۸
    • خودرو امروز ۵۰۷
    • خودرو امروز ۵۰۶
    • خودرو امروز ۵۰۵
    آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
    آرشیو