اطلس خودرو

۲۸ دستگاه خودروی احتکاری در کرج کشف شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی البرز از کشف ۲۸ دستگاه خودروی صفر کیلومتر احتکار شده از یک پارکینگ عمومی در شهرستان کرج خبر داد.

۲۸ دستگاه خودروی احتکاری در کرج کشف شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان روز شنبه گفت :  در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر احتکار تعدادی خودرو صفر کیلومتر فاقد پلاک داخل یک پارکینگ عمومی در منطقه گرمدره کرج، بلافاصله ماموران کلانتری 34 گرمدره با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.
  وی بیان داشت: طی بازرسی از پارکینگ مورد نظر 28 دستگاه خودروی صفر احتکار شده کشف شد که ارزش ریالی این خودروها 47 میلیارد ریال برآورد شده است.
  محمدیان  خاطرنشان کرد : خودروهای توقیفی شامل 6 دستگاه خودرو پراید ، پنج دستگاه خودرو ساینا، چهار دستگاه کوئیک، پنج دستگاه تیبا، سه  دستگاه سمند، 2 دستگاه پژو 206، یک دستگاه پژو 405، یک دستگاه وانت نیسان  و یک دستگاه وانتمزدا است که با دستور قضایی پارکینگ مورد نظر پلمب و مالک خودروها دستگیر شد.

  وی از مردم  خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط