اطلس خودرو

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو:

خرید و فروش خودرو در نقطه صفر است

عصر خودرو- رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو اظهار داشت: حدود ۴۰ تا ۴۵ روز است که معامله‌ای در بازار خودرو چندان انجام نمی‌شود که بگوییم قیمت‌ها دقیقا چه میزان است.

خرید و فروش خودرو در نقطه صفر است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سعید موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو در مورد آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار داشت: بازار خودرو در رکود کامل است و خرید و فروش در نقطه صفر است. فروشنده در بازار خودرو زیاد شده اما خریدار کم است، با کاهش قیمت ارز از هفته گذشته قیمت خودرو نیز پایین آمده است.  هر روز که می‌گذرد نسبت به روز گذشته قیمت خودرو پایین‌تر می‌آید.

    وی در ادامه افزود:‌ حدود 40 تا 45 روز است که معامله‌ای در بازار خودرو چندان انجام نمی‌شود که بگوییم قیمت‌ها دقیقا چه میزان است اما آنچه که روی کاغذ است نشان می‌دهد که پرایدی که تا هفته پیش 127 تا 128 میلیون بود دیروز 105 میلیون تومان قیمت داده شده، اگر قیمت ارز همچنان کاهش پیدا کند به زیر کانال 100 میلیون تومان می‌رسد.

    رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو در پایان تصریح کرد: بازار خودرو با قیمت ارز ارتباط نزدیک دارد، کوچکترین نوسان در بازار ارز تاثیر خود را در بازار خودرو می‌گذارد. اگر قیمت ارز به زیر 25 هزار تومان بیاید، پراید هم مثل شهریور به زیر 100 میلیون تومان می‌رسد.

    برچسب ها
    کرمان موتور