اطلس خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو:

عرضه سالانه ۵۰۰ هزار خودرو قطره چکانی نیست

عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۲۳۲ هزار و ۵۰۰ خودرو تحویل مشتریان این شرکت شده است و این رقم تا پایان سال، به ۵۰۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

عرضه سالانه ۵۰۰ هزار خودرو قطره چکانی نیست
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صداوسیما،  بابک رحمانی با رد واگذاری قطره چکانی خودرو توسط این خودروساز در بازار با هدف افزایش قیمت محصولات این شرکت، افزود: هم اکنون تولید و واگذاری خودرو در این شرکت مطابق برنامه مصوب پیش می‌رود و نسبت به سال گذشته نیز، عرضه خودرو به بازار 20 درصد افزایش یافته است.

  وی اضافه کرد: این شرکت بر اساس مصوبه کمیته خودرو، هر ماه برنامه عرضه و فروش فوق العاده خودرو را برای 18 هزار دستگاه در دست دارد و برای پیش فروش خودرو نیز بسته به مجوز مراجع ذیربط، اقدام خواهیم کرد.

  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین مرحله قرعه کشی محصولات ایران خودرو در روز جاری گفت: امروز دو قرعه کشی طرح پیش فروش 8 خودرو و فروش فوق العاده 4 خودرو را برگزار کردیم.

  وی افزود: موعد واگذاری خودرو‌ها در طرح پیش فروش، تیر و مرداد سال آینده است و در طرح فروش فوق العاده نیز، خودرو‌ها حداکثر در موعد 90 روزه به مشتریان واگذار می‌شود.

  به گفته رحمانی، اسامی برندگان قرعه کشی امروز، بعد از تایید نهایی و استعلامات دستگاه‌های مرتبط حداکثر تا فردا در پایگاه اینترنتی ایران خودرو اعلام خواهد شد و مشتریان 5 روز فرصت دارند تا نسبت به تکمیل وجه خود اقدام کنند.

  وی افزود: امیدواریم خودرو‌ها را در موعد مقرر تحویل مشتریان بدهیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط