شهر خودرو

ابلاغ جریمه راهور با کد «عدم استفاه از ماسک» صحت ندارد

عصر خودرو- جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت:‌ پلیس راهور کد جریمه‌ای مبنی بر عدم استفاده از ماسک در جاده ها ندارد.

ابلاغ جریمه راهور با کد «عدم استفاه از ماسک» صحت ندارد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص انتشار عکسی مبنی بر ابلاغ برگ جریمه با عنوان عدم استفاده از ماسک که در فضای مجازی منتشر شده اظهار داشت: چنین موضوعی صحت نداشته و پلیس راهور کد جریمه‌ای مبنی بر عدم استفاده از ماسک مقرر نکرده است.

  جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا به پلیس تهران مبنی بر جریمه رانندگان فاقد ماسک تصریح کرد: هنوز در تهران چنین چیزی ابلاغ نشده و قرار است تذکر عدم زدن ماسک ابتدا به صورت ارشاد باشد.

  وی گفت: قرار است رانندگان و مسافران تاکسی‌ها و شرکت واحد اگر ماسک نزنند مورد جریمه قرار گیرند.

  سردار حسینی خاطرنشان کرد:کد جریمه عدم استفاده از ماسک وجود داشته و فقط به تهران ابلاغ شده ولی کدی تحت عنوان کرونا وجود ندارد.

  وی با تاکید بر اینکه پیامکی با چنین متنی صحت ندارد گفت:این کد جریمه مربوط به استان ها نیست و در جاده ها هم اعمال نمی شود و جریمه ای تحت عنوان کرونا وجود ندارد.

  سردارحسینی‌‌‌ اعلام کرد: کد جریمه عدم استفاده از ماسک برای رانندگان و مسافران تاکسی و اتوبوس های شرکت واحد در تهران به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط