آرین موتور

معاینه فنی تاکسی‌های پایتخت در هفته تهران رایگان شد

عصر خودرو- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: به مناسبت هفته تهران هزینه مراجعه اول معاینه فنی تاکسی‌های پایتخت به مدت یک هفته یعنی از ۱۲ تا ۱۸ مهرماه به صورت رایگان انجام می‌شود.

معاینه فنی تاکسی‌های پایتخت در هفته تهران رایگان شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، حسین مقدم اظهار داشت: هزینه مراجعه اول 37 هزار تومان است و خودروهای تاکسی دارای کارنامه معتبر می‌توانند به صورت رایگان از این خدمت بهره‌مند شوند و هزینه آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت می‌شود.

  وی ادامه داد: ستاد معاینه فنی خودروهای تهران نیز جهت حمایت از تاکسیرانان هزینه مراجعه اول خودروهای تاکسی را با احتساب 50 درصد تخفیف لحاظ می‌کند و مابه تفاوت آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت می‌شود.

  به گفته «مقدم»، جریمه تردد خودرو بدون معاینه فنی روزانه 50 هزار تومان است که توسط دوربین‌های راهنمایی و رانندگی سطح شهر به صورت هوشمند ثبت می‌شود.

  بر اساس این گزارش، هم‌اکنون 56 خط معاینه فنی به صورت ثابت و سیار در تهران فعال است.

  هفته تهران امسال با عنوان «مکتب تهران» از شنبه، 12 مهرماه با بیش از 200 برنامه فرهنگی آغاز شد؛ طرحی که در مرداد 1395 خورشیدی از طرف اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید و از آن پس 14 مهرماه در تقویم عمومی کشور به نام پایتخت نامگذاری شد که بر اساس آن هفته مصادف با این روز به عنوان هفته تهران نکو داشته می‌شود.

  خیابان‌های قدیمی تهران گنجینه‌ای غنی از تاریخ و کوچه‌هایش راوی داستان‌ها و سرگذشت‌های پررمز و رازی است و در حقیقت روز تهران بهانه‌ای است برای معرفی این کلانشهر به مردمی که روزگار خود را در آن می‌گذرانند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط