اطلس خودروکرمان خودرو

تصمیم وزیر صمت برای قیمت خودرو؟

عصر خودرو- رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: پیش بینی می شود با انتخاب وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت روند افزایش قیمت خودرو در بازار ساماندهی شود.

تصمیم وزیر صمت برای قیمت خودرو؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صداوسیما، سعید موتمنی افزود:متاسفانه شاهد افزایش قیمت خودرو بر روی کاغذ هستیم و همین امر باعث شده تا قیمت‌ها واقعی نباشد و معاملات را به صفر برساند.

  رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: به خریداران توصیه می‌کنیم در شرایط فعلی به هیچ عنوان از بازار خودرو خرید نکنند چرا که در نهایت منجر به ضرر آن‌ها خواهد شد.

  وی گفت: به دلیل نداشتن سقف قیمت در این بازار، هرکسی هر قیمتی که دلش می‌خواهد تعیین قیمت می‌کند و قیمت‌ها کاملا سلیقه‌ای و ساختگی است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو اضافه کرد: در دو سه هفته گذشته، هیچکدام از همکاران ما معامله یا قراردادی انجام نداده اند و بازار در رکود کامل به سر می‌برد.

  موتمنی گفت: برای مثال قیمت محصولات سایپا امروز در نمایشگاه‌های خودرو و همچنین در فضای مجازی کاملا متفاوت است چنانکه اختلاف قیمت‌ها به بیش از 10 میلیون تومان می‌رسد.

  وی در پایان افزود: پیش بینی می‌شود با آمدن وزیر جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت که امروز در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و برنامه‌هایی که دارند در هفته‌های آینده شاهد اتفاقات خوبی در بازار خودرو باشیم.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط