اطلس خودروکرمان خودرو

عرضه فوری دناپلاس به مجلس و مردمی که همچنان منتظر تحویل هستند

عصر خودرو- ایران خودرو در حالی تحویل فوری دناپلاس به نمایندگان مجلس را در دستور کار دارد که برخی مشتریان ماه هاست برای تحویل این خودرو انتظار می کشند.

عرضه فوری دناپلاس به مجلس و مردمی که همچنان منتظر تحویل هستند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، در این مورد ابراهیم حسینی، یکی از خریداران دنا پلاس ایران خودرو  با بیان اینکه 18 خرداد سال گذشته برای خرید یک دستگاه دنا پلاس دنده اتوماتیک توربوشارژ از ایران خودرو ثبت نام کردم، اظهار داشت: قرار بود این خودرو را خرداد 99 به ما تحویل دهند اما با تاخیر چند ماهه، شهریور امسال طی پیامک و تماس تلفنی خواستند که مابه التفاوت قیمت خودرو را پرداخت کنم.

    وی ادامه داد: با توجه به قیمت گذاری جدید این خودرو، مابه التفاوت 155 میلیون تومانی را 16 شهریورماه به حساب ایران خودرو واریز کردیم ولی تاکنون خبری از تحویل خودرو نشده است.

    حسینی تصریح کرد: وقتی دلیل را از ایران خودرو جویا می شویم یک روز می گویند سهمیه شما را به نمایندگان مجلس داده ایم، یک روز می گویند قطعه نداریم و یک روز هم می گویند تولید متوقف است. این در حالی است که چند وقت پیش مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد که 2 هزار دستگاه دنا پلاس آماده تحویل دارند و تولید این خودرو به روزانه 200 دستگاه خواهد رسید، فقط منتظر اعلام قیمت ها هستیم.

    وی افزود: حالا که قیمت جدید دنا پلاس مشخص شده، پس مشکل کجاست که این خودرو را به خریداران تحویل نمی دهند؟ به نظر می رسد قصد دارند خودروها را به صورت قطره چکانی تحویل دهند تا قیمت ها در بازار بالا بماند.

    KLTکرمان موتور