اطلس خودروکرمان خودرو

نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی:

رزم حسینی برنامه های خوبی برای رشد صنعت دارد

عصر خودرو- نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای رزم حسینی برنامه های خوبی برای رشد صنعت دارد، گفت: نظر مجلس نسبت به ایشان مثبت است و از مجلس رای اعتماد می گیرد.

رزم حسینی برنامه های خوبی برای رشد صنعت دارد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس جهت تصدی این وزارتخانه گفت: آقای رزم حسینی در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور یافت و دیدگاههای و برنامه های خود را ارائه کرد که برنامه های بسیار خوب و مترقی برای رشد تولید در داخل بود.

  وی با بیان اینکه ایشان نگاه مثبتی به تولید محصولات کشاورزی دارد، افزود: ایشان اعلام کردند که بخشی از وظایف وزارت جهاد کشاورزی که قبلا با نظر سران سه قوه به وزارت صمت محلق شد، می توان دوباره با بازگشت به وزارت جهاد کشاورزی، شاهد رفع مشکلات بوجود آمده در این زمینه باشیم.

  نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی صمت بر افزایش تولید محصولات کشاورزی و صادرات آن تاکید دارد افزود: ایشان همچنین بر رشد و توسعه صنعت، جلوگیری از خام فروشی معادن نظر دارد و در این زمینه ها برنامه های خوبی ارائه کرده است.

  محمودزاده با بیان اینکه رزم حسینی برنامه های خوبی برای رشد صنعت و کشاورزی دارد، اضافه کرد: فضای عمومی مجلس نسبت به ایشان مثبت است و ما امیدواریم ایشان با رای بالا، کار خود را در وزارت صمت آغاز کند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط