اطلس خودروکرمان خودرو

خبرنگاران برای گرفتن کارت بلیت به ثبت‌نام در سامانه «ای تیکت» نیاز ندارند

عصر خودرو- معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت نام آن‌دسته از خبرنگاران که برای نخستین سال مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری شده اند در سایت http://eticket.tehran.ir منتفی است.

خبرنگاران برای گرفتن کارت بلیت به ثبت‌نام در سامانه «ای تیکت» نیاز ندارند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، بر اساس اطلاعیه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران،این تصمیم به منظور رفاه خبرنگاران و نظر به سهولت دریافت کارت بلیت گرفته شده است.

  ظهر روز گذشته از سوی مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی از سوی این معاونت اعلام شد آن‌دسته از خبرنگاران که برای نخستین بار سهمیه کارت بلیت خبرنگاری به آنها تعلق گرفته است می‌بایست در سایت http://eticket.tehran.ir ثبت نام کنند، این در حالیست که نظر به سهولت دریافت کارت بلیت و به منظور رفاه حال خبرنگاران، دیگر نیازی به ثبت نام در سامانه نیست و صرفا ثبت نام اولیه در سامانه تهران من برای صدور و دریافت کارت بلیت مترو ویژه  خبرنگاران کفایت می کند.

  برپابه این اطلاعیه، خبرنگاران توجه داشته باشند در صورت عدم بار گذاری عکس پرسنلی در ثبت نام اولیه، در اسرع وقت نسبت به بارگذاری عکس در پروفایل تهران من اقدام کنند.

  به گزارش ایرنا اعضای شورای اسلامی شهر تهران 13 بهمن ماه 98 لایحه «تعیین نرخ عوارض ورود به محدوده‌های ترافیکی سال 99 شهر تهران» را با 21 درصد افزایش تصویب کردند و بر این اساس، نرخ پایه به 2 هزار و 800 تومان افزایش پیدا کرد که نسبت به نرخ سال گذشته 21 درصد افزایش داشت.

  پس از شیوع کرونا و اجرا نشدن موقتی طرح ترافیک و بنابر تصمیم شورای ترافیک تهران، ساعت اجرای این طرح‌ها کاهش یافته است و از ساعت 8:30 تا 16 اجرا می‌شود.

  به طور معمول 2 طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» یعنی زوج و فرد سابق و حلقه دوم طرح ترافیک در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود و شرط ورود به این محدوده‌ها و جلوگیری از جریمه مالکان خودروها، ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه «تهران من» و شارژ حساب شهروندی است.

  محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و 17 شهریور است و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و چمران محدود می‌شود.

  KLTکرمان موتور