اطلس خودروکرمان خودرو

توزیع رایگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی

عصر خودرو- استقامتی گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید در چندین مرحله به طور رایگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی توزیع شد.

توزیع رایگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهناز استقامتی شهردار منطقه  8 تهران با اشاره به توزیع ماسک رایگان و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی، اظهار کرد: با توجه به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کووید19، ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا اعلام کرد که حمل و نقل عمومی یکی از فضا‌های پرخطر در خصوص پاندمی کرونا است؛ حمل و نقل عمومی را اولویت نخست خود قرار داده ایم و تلاش می‌کنیم اقداماتی را جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا میان رانندگان تاکسی و شهروندان انجام دهیم.

  استقامتی افزود: تاکنون بیش از 2هزار ماسک و 4هزار بسته موادضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی‌های منطقه8 توزیع شده است.

  وی گفت: همچنین کلیه خطوط تاکسی‌رانی و پایانه‌ها ازجمله پایانه شهید خلجی، پایانه خاقانی و پایانه سه‌راه تهرانپارس و پایانه‌های اتوبوس‌رانی با همکاری و همیاری سازمان آتش‌‍‌نشانی به صورت مستمر و روزانه ضدعفونی می‌شوند که به دلیل فرارسیدن سال تحصیلی جدید این اقدامات با جدیت بیشتری در حال انجام است.

  شهردار منطقه  8 تهران با بیان اینکه از شهروندان درخواست می‌کنیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استفاده از وسایل نقلیه عمومی حافظ جان خود و همشهریان باشند، یادآور شد: با همکاری سازمان تاکسی‌رانی شهرداری تهران، 800 جدا کننده کابین رانندگان از مسافران را در تاکسی‌های منطقه نصب کرده‌ایم.

  استقامتی بیان کرد: همچنین نصب بنر‌های هشدار دهنده و توصیه‌های بهداشتی برای استفاده از ماسک هنگام سوار شدن به تاکسی، اتوبوس و مترو درپایانه‌های تاکسی و اتوبوس‌های تندرو منطقه8، از جمله اقدامات ما در این منطقه است.

  وی  با اشاره به همراهی کارآفرینان منطقه در مراکز رشد، کوثر و شهربانو خاطرنشان کرد: روزانه با حضور یک صد نفر از زنان سرپرست خانوار، ماسک تولید می‌شود و پس از استریل و بسته بندی برای استفاده شهروندان وارد چرخه بهداشتی ـ درمانی می‌شود که بخشی از این ماسک‌های تولیدی نیز میان رانندگان تاکسی به رایگان توزیع می‌شود.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط